Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Akıllı Telefon Kilidini Açan Dövme

Anasayfa > Gündem

Akıllı Telefon Kilidini Açan Dövme

Silikon Vadisi'nde bir ABD şirketi olan VivaLnk, Motorola Moto X kullanıcıların kilidini açmasına izin vermek için tasarlanmış tam güvenlik sağlayan heyecan verici yeni bir çözüm ile geliyor. Grup Atap ve Google ile işbirliği içinde geliştirilen kilit açma sistemi kolay kullanım ve kullanıcı verilerinin maksimum korumasını sağlıyor.

VivaLnk tarafından geliştirilen, 'Digital Tattoo' isimli dijital dövme, NFC teknolojisini kullanarak hızlı bir şekilde telefon kilidini açmanıza için izin verir. Dijital dövme su geçirmez ama sadece 5 günlük ömrü bulunuyor ve 5 gün sonra yenisi ile değiştirmeniz gerekiyor.

Dijital dövmeyi şimdilik Motorola Moto X destekliyor ancak, VivaLnk’ın dijital dövme ile çalışan akıllı telefon listesini genişletmek için planları bulunuyor. Dijital dövme 50 gün kullanmanızı sağlayacak 10’lu paket içinde 9.9 dolara satılıyor.

teknolojioku

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/aki...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Pasif Kullanıcı

Teknolojide yozlaşma devrimi