Akıllarımızda Yer Etmiş Oyun Tanıtım Videoları

0PAYLAŞIM

Hepimizin bildiği üzere oyunlar çıkmadan belli bir süre önce oyun fuarlarında ilk tanıtım videolarını oyunculara sunuyorlar. Bazen bu videolar oyunlarla alakasız olup bizleri hayal kırıklığına uğratıyor olsa da bazen de videolar çok beklemediğimiz bir oyun için heyecan yaratıp o oyunu bekliyor olmamıza sebep oluyor. Bugün sizler için tanıtım videoları yayınlandığı zaman bir çoğumuzu heyecana sokan oyun tanıtım videolarını listeledik.

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

İlk defa E3 2000 fuarında gösterilen Metal Gear Solid 2'nin tanıtım videosu tamamen oyun içi görüntülerden yapılmıştı. Tüm zamanların en çok beklenen oyunlarından birine sadece ilk kez bakmakla kalmadık, aynı zamanda en gelişmiş yapay zeka, çevresel etkileşim ve gizlilik özelliklerinden bazılarını içeren dokuz dakikalık ara sahneleri ve oynanışı gördük.

Red Dead Redemption 2

Fazlasıyla beklenen Red Dead Redemption 2'nin tanıtım videosu 2016 yılında biz oyun severler ile buluştu. Özellikle vahşi batı duygusuyla ve oyun içi sinematik görselleriyle o dönem heyecan ile oyunun çıkmasını bekleyen bizleri daha fazla heyecanlandırmıştı.

Halo 2

E3 2002 ile bizlerle gösterilen Halo 2'nin tanıtım videosu hem müziği hem de bu kısa tanıtım videosunda bizlere verdiği hikaye ile çok iyi bir iş çıkartmıştı.

Assassin's Creed Revelations

E3 fuarının en iyi senelerinden birisi olan E3 2011'de birçok muhteşem oyun duyuruldu. Ancak bunlardan en öne çıkanlardan bir tanesi tartışmasız muhteşem tanıtım videosuyla Assassin's Creed Revelations olmuştu.

Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins ilk tanıtım videosunda bizlere çok iyi bir olay örgüsü izletti. Gotham Şehrinin en kötü şöhretli suçlularının yükselişinden önce geçen oyun, kariyerinin ilk anlarını gördüğümüz Kara Şövalye'nin gelişimini görüyoruz.

The Witcher 3: Wild Hunt

Witcher markası dünya çapında bir fenomen haline geldi; oldukça başarılı bir kitap serisi olarak başladı, bir video oyununa dönüştü ve bir dizi olarak çok daha geniş kitleleri etkilemeyi başardı. Bu sinematik başyapıt o kadar sürükleyici ve iyi üretilmiş ki, Netflix'teki millet sadece bu fragmana dayanarak Witcher dizisi için fikir edinirse şaşırtıcı olmaz.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Blizzard markasının World of Warcraft ürünü için birçok defa muhteşem sinematikler ortaya çıkardığını görmüştük. Ancak bu 2010 yılında çıkmış olan tanıtım videosu kurgusal olarak en iyilerinden birisi olmayı başarıyor.

Diğer içeriklerimize de göz gezdirebilirsiniz.

Gelmiş Geçmiş En İyi 13 RPG Oyunu - onedio.com
Gelmiş Geçmiş En İyi 13 RPG Oyunu - onedio.com
Twitch Yayıncısı Pqueen, 2021'in İlk Çeyreğindeki En İyi 10 Kadın Yayıncı Listesine Girdi! - onedio.com
Twitch Yayıncısı Pqueen, 2021'in İlk Çeyreğindeki En İyi 10 Kadın Yayıncı Listesine Girdi! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir