AK Partili Vekil: 'Diş Macunu İnsanları Koyun Gibi Yapıyor'

 > -

Diş macununun içerisine konulan flörür maddesinin insan beynini etkileyerek "koyun gibi yaptığını" öne süren AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, toplumların böylece daha kolay yönetilir hale getirildiğini söyledi. Yıldırım ayrıca Müslümanların bu 'oyuna' gelmeyerek misvak çiğnemeye devam ettiğini belirtti.

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Batılıların Müslümanlar'ı sindirmek için uğraştığını savunarak, bu amaç için de diş macununu kullandıklarını ileri sürdü.

Sözcü'den Ali Ekber Ertürk'ün haberine göre, İhsan Yavuz, “Ben internette dolaşan bir bilgiyi paylaştım. Batılıların insanları nasıl sömürdüğünü, koyun gibi yönettiğini anlatmak için bu örneği verdim” dedi.

"Diş sağlığına ve beyazlatmasına faydası olmadığı söyleniyor"

Yavuz'un diş macunuyla ilgili tartışma yaratacak açıklamaları şöyle:

“Epifiz bezi geometrik olarak insan kafasının tam orta noktasında bulunan pirinç tanesi büyüklüğünde esnek yapılı bir bezdir. Epifiz bezi sertleştirilen ve kireçlendirilen insanı yönetmek daha kolay oluyormuş. Flörürün diş macunları içerisine böyle bir tezgâh sebebiyle konulduğu öne sürülüyor. Aslında diş sağlığına ve diş beyazlatmasına hiçbir yararı olmadığı da söyleniyor. Neden? İnsanlar düşünemesin, koyun gibi çok kolay yönetilsinler diye. Bir avuç insan bütün dünyayı çekip çevirsin. Amma velakin Müslüman bu işlere gelmiyor. Hâlâ misvak kullanmaya devam ediyor. Hâlâ alternatif yöntemlere tevessül etmeye çalışıyor. Kuran'dan sünnetten besleniyor. İçki almıyor. Fazla enerjisini kumarla çarçur etmiyor.”

AKP'li Yöneticiden Galileo'ya Kafa Tutan Makale: 'Dünya Yuvarlak Değil Düz' İddiası - onedio.com
AKP'li Yöneticiden Galileo'ya Kafa Tutan Makale: 'Dünya Yuvarlak Değil Düz' İddiası - onedio.com

"Fındık önemlidir ama Türkiye'nin geleceği daha önemlidir"

Ali İhsan Yavuz vatandaşların düşük fındık fiyatıyla ilgili eleştirilerine sinirlendi ve bu eleştirilerin partiyi zorda bıraktığını savundu.

Yavuz, “Fındık meselesi önemlidir ama Türkiye'nin geleceği daha önemlidir. 15 Temmuz gerçekleşseydi fındığın hesabını bile yapamayacaktık. Bahçelerimiz, evlerimiz, tarlalarımız, villalarımız hiçbir işe yaramayacaktı. Suriyeliler'i içeriye almasaydık belki de Allah 15 Temmuz'da o yardımı bize göndermeyecekti” dedi

"Bizler olmazsak başkaları yapar ama Erdoğan tek"

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yerini tutacak kimsenin olmadığını ve onun için dua edilmesini isteyen Yavuz, şu ifadeleri kullandı:

“İlçe başkanı olmasa bir başkası bunu yapabilir. Milletvekilleri olarak bizler olmazsak başkaları bunu yapabilir, hiçbir sorun yok ama Recep Tayyip Erdoğan tek. Yerini tutacak kimse de yok. Onun için ne olur, şurası yanlış, şurası eksik diyerek mesafe koymayın. Dua edelim ve çalışalım. Sonuç almak için değil görev yapmak için zaten çalışmak zorundayız. Çalışacağız, Recep Tayyip Erdoğan'a dua edeceğiz.”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

15 TemmuzAdalet ve Kalkınma PartisiRecep Tayyip ErdoğanSakarya
Görüş Bildir