Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ailesinin Ölüm Haberiyle Yıkılan Gencin Mezuniyet Törenine Giderek Destek Olan Polis

-
Abone ol

Sarhoş bir sürücünün çarpması sonucu anne ve babasını kaybeden Kazzie Portie, ailesinin ölümünden bir hafta sonra mezun oldu. Onu şaşırtan ise bu korkunç haberi vermek zorunda kalan polis memurunun, gencin mezuniyet törenine katılarak ona destek olmasıydı.

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/stephaniemcneal/...

Texaslı çift Ridley ve Emily Portie, 24 mayısta motor kullandıkları esnada, alkollü bir sürünün çarpması sonucu kaza yaptı. 5 çocuk sahibi çift olay anında hayatlarını kaybetti.

Orange Polis Departmanı memuru Eric Ellison, çarpışma yerine gönderildi ve bu korkunç hadiseyi, çiftin çocuklarına iletmekle görevlendirildi. Haberi vermek için çiftin evlerine giden polis, en küçük oğulları Kazzie'yi evde yalnız buldu.

Memur Ellison bu üzücü haberi verdiğinde, 18 yaşındaki gencin bir hafta  sonra mezun olacağını öğrendi. '' Annen ve baban cennetten seni izliyor olacak, oraya gideceksin ve ben de senin yanında olacağım.'' diyerek genci teselli etmeye çalıştı Ellison.

Bu kazadan oldukça etkilenen polis memuru, kendisinin de 18 yaşında olan kızının henüz mezun olduğunu belirtti.

Sözünü tutarak mezuniyet törenine giden memur '' Bu acı haberi vermek zorunda kaldım ve onun için bir şeyler yapmak zorunda hissettim.'' dedi.

Kazzie diplomasını alırken, memur Ellison da onu izliyordu.

Tüm salon onları ayakta alkışladı. Memur ağlamaktan gözlerinin şiştiği, bu görüntüden duygulanmayan birinin kalpsiz olduğunu belirtti.

Kazzie'nin abisi Blake Henning, tüm stadı ayağa kaldıran bu görüntüyü Facebook sayfasında paylaştı.

Kazzie, onu ayakta alkışlayan bu kalabalığın onun için ne kadar büyük bir anlam taşıdığını, kelimelere dökemediğini ifade etti.

'' Memur Ellison'ı orada görmek, gelip beni tebrik etmesi dünyalara bedeldi. Ailemin durumunu herhangi bir dava olarak görmemesi ve benimle içtenlikle ilgilenmesi beni çok mutlu etti.'' dedi Kazzie ve insanların ona destek olduğunu, bitmeyen bir sevgiyle yaklaştığını belirtti: '' Bu zor günlerde bana destek olan, dualarıyla yanımda olan insanlara ne kadar teşekkür etsem az gelir.''

Ellison bu duygu dolu anı Facebook sayfasında yayınladı.

Hikaye yayılmaya başladıktan sonra, Ellison herkese minnettar olduğunu; ancak odaklanılması gereken kişinin Kazzie olduğunu belirtti.

Kazzie'nin sınıf arkadaşlarından biri bu tweeti atarak onu desteklediklerini söyledi.

Kazzie'nin sınıf arkadaşlarından biri bu tweeti atarak onu desteklediklerini söyledi.
Kazzie'nin sınıf arkadaşlarından biri bu tweeti atarak onu desteklediklerini söyledi.

Tanrının senin için büyük planları var Kazzie, tüm sınıf olarak yanındayız!

''Ailem yanımda olmasa da benimle gurur duyduklarını biliyorum.''

'' Anne ve babamla geçen ay yaptığımız konuşmada, mezun olduğum için benimle gurur duyduklarını söylemişlerdi. Sadece mezun olduğum için değil; gerçek bir erkeğe dönüştüğüm için gurur duyduklarını belirttiler.'' diyen Kazzie, tüm bunları bilmenin ona mutluluk verdiğini söyledi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
1sosyolog

Helal sana koca adam.

clark-methenson

hersey sosyal medyada paylasma amacli olmus

seytantuylu

Polisin dibi!

Görüş Bildir