Görüş Bildir

etiket 44 Yılını Hapiste Geçiren Adamın Günümüz Teknolojisine Verdiği Tepki

Haberler
> 44 Yılını Hapiste Geçiren Adamın Günümüz Teknolojisine Verdiği Tepki

Birkaç yıl ziyaret etmediğiniz bir yere tekrar gittiğinizde bile çevrenin değişimi şaşkınlık verici oluyor. Peki 44 yıl boyunca hiç dış dünyayı görmeyen biri günümüzdeki teknolojik gelişmelere nasıl tepki verir dersiniz? Hayatının 44 yılını hapishanede geçiren Otis Johnson, geçen yılların ardından tamamen değişen dünyaya inanmakta güçlük çekiyor.

25 yaşında polis memuruna saldırmaktan 44 yıl hapis cezasına çarptırılan ve 69 yaşında yaşlı bir adam olarak hapishaneden çıkan Johnson, sokakları süsleyen devasa elektronik billboard’ların hapse girdiği dönemlerde olmadığını belirtiyor.

'İnsanlar iPhone denilen bir cihazdan bahsediyor'

'İnsanlar iPhone denilen bir cihazdan bahsediyor'

İnsanların kendi kendine konuştuğunu düşündüğünü ancak yakınlaştığında kulaklık kullandıklarını gördüğünü söyleyen yaşlı adam, insanların iPhone denilen bir cihazdan bahsettiğini dile getiriyor.

'Herkes CIA veya FBI’dan mı oldu?'

'Herkes CIA veya FBI’dan mı oldu?'

“Herkes CIA veya FBI’dan mı oldu? Çünkü 60’lı ve 70’li yıllarda yalnızca onlar bu tarz cihazları kullanırdı.” sözleriyle şaşkınlığını belirten Johnson, artık alışveriş merkezlerinde çok fazla yiyecek çeşidi olduğunu ve daha önce hiç görmediği gıdalara rastladığını sözlerine ekliyor. Videoda, modern yaşama farklı bir bakış açısı getiren ve her zaman merak ettiğimiz  “Eski zamanlarda yaşayan insanlar günümüz teknolojisini görse ne tepki verirdi?” sorusuna cevap veriyor.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1737
300
247
54
50
47
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Furkan Meraklı

Adam Snoop Dogg doğduğu sene hapse girmiş lan. UEFA avrupa liginin açıldığı sene hapse girmiş. Beatles dağıldığı sıralarda hapse girmiş. Boğaziçi köprüsünün ... Devamını Gör

phesus

birkaç yıl önce bir japon adasında hala nöbet tutan ve 2. dünya savaşının devam ettiğini sanan bir kişi bulunmuştu. japonlar adamı adada unutmuş.

İmkansız adam nasıl besleniyordu

sonerclubber

44 sene hapis ne demek ya, ne yapmış polislere nükleer bomba mı atmış !!!

phesus

amerikada polisin takıntısı olduğu bir siyahi kişiyi, ayrıca orta siklet boksör dür, suçsuz yere yıllarca hapiste yatırdılar, hapisten çıkınca kişiye sikleti... Devamını Gör