Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

44 Yılını Hapiste Geçiren Adamın Günümüz Teknolojisine Verdiği Tepki

 > 
14bPAYLAŞIM

Birkaç yıl ziyaret etmediğiniz bir yere tekrar gittiğinizde bile çevrenin değişimi şaşkınlık verici oluyor. Peki 44 yıl boyunca hiç dış dünyayı görmeyen biri günümüzdeki teknolojik gelişmelere nasıl tepki verir dersiniz? Hayatının 44 yılını hapishanede geçiren Otis Johnson, geçen yılların ardından tamamen değişen dünyaya inanmakta güçlük çekiyor.

25 yaşında polis memuruna saldırmaktan 44 yıl hapis cezasına çarptırılan ve 69 yaşında yaşlı bir adam olarak hapishaneden çıkan Johnson, sokakları süsleyen devasa elektronik billboard’ların hapse girdiği dönemlerde olmadığını belirtiyor.

'İnsanlar iPhone denilen bir cihazdan bahsediyor'

İnsanların kendi kendine konuştuğunu düşündüğünü ancak yakınlaştığında kulaklık kullandıklarını gördüğünü söyleyen yaşlı adam, insanların iPhone denilen bir cihazdan bahsettiğini dile getiriyor.

'Herkes CIA veya FBI’dan mı oldu?'

“Herkes CIA veya FBI’dan mı oldu? Çünkü 60’lı ve 70’li yıllarda yalnızca onlar bu tarz cihazları kullanırdı.” sözleriyle şaşkınlığını belirten Johnson, artık alışveriş merkezlerinde çok fazla yiyecek çeşidi olduğunu ve daha önce hiç görmediği gıdalara rastladığını sözlerine ekliyor. Videoda, modern yaşama farklı bir bakış açısı getiren ve her zaman merak ettiğimiz  “Eski zamanlarda yaşayan insanlar günümüz teknolojisini görse ne tepki verirdi?” sorusuna cevap veriyor.

LOG

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir