20 Yaşındaki Anne, Evli Sevgilisi Tarafından Terk Edilince Yeni Doğmuş Bebeğini 17. Kattan Aşağı Attı!

34PAYLAŞIM

Sevgilisine kızarak bebeğini camdan aşağı atan anne suçunu kabul etti. Bu vahşetin detaylarını sizler için Daily Mail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

20 yaşındaki Netchanok Nokyungtong 40 yaşındaki evli sevgilisi tarafından terk edildi.

Hamile olduğunu sevgilisine söylediğinde, sevgilisi Güney Kore'ye ailesinin yanına döndü. Genç kadın bu ayrılığı kaldıramayınca işler çığırından çıktı.

İddialara göre Nokyungtong salı günü oğlunu dünyaya getirdi. Doğumun akabinde oğlunu bir torbaya koyarak 17. kattaki yatak odasının penceresinden aşağı attı.

Dehşete kapılan görgü tanığı polisle konuştuğunda dördüncü katın penceresinden bakarken bir şey düştüğünü ve yere çarptığını söyledi.

Saat beş civarıydı. Kontrol etmek için hızla aşağı koşup, içindekinin bir erkek bebek olduğunu gördüğünde şok geçirmişti. Göbek bağı hala duruyordu. Görgü tanığı polisi aradığında, bebeğin kalbi çoktan durmuştu.

Görevliler kontrolleri gerçekleştirdi. Nokyungtong bebeğini pencereden attığını kabul etti.

Erkek arkadaşı Kim'in Güney Kore'ye ailesine döndüğünü, ona kızgın olduğu için böyle bir şey yaptığını söyledi.

Pattaya Polis Departmanı yetkilisi Apichai Khemphet, Nokyungtong'un bebeği öldürdüğünü itiraf ettiğini söyledi.

'Netchanok Nokyungtong banyoda doğum yapmış. Yerde kan vardı. Şoka girdiğini ve doğuma hazır olmadığını söyledi. Erkek arkadaşı Güney Koreli bir adam ve Nokyungtong'un yanında kalmak istememiş. Adam ailesine dönünce kalbi kırılmış. Bebeği bir torbaya koyup, pencereden aşağı atmış. Bu çok vahşi bir suç. Bebek gayet sağlıklıymış. Anne, olanlardan sonra yas bile tutmadı. Erkek arkadaşı terk etmişti ve bebeği aldırmasını söylemeye çalışmıştı. Genç kadın çocuğu büyütmek için gereken maddi gücünün olmadığını söyledi. Ayrıca teşhis etmesi için hastaneye götürüldü. Şimdi gözetimde olacak ve dava açılacak.'

😔😔

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hknmrc

Yuh artık, kadın bebeği attığı poşet terlik ve pencere ile resim mi çektirmiş. Polislerde sanki Arka Sokaklar..Kurmacanın alası. Bizim Gerçek Kesit gibi olmuş. İnanmadım açıkçası.

ilhamperisinintozu

Çok rahatsız edici resimler değil mi? Kadın attığı yeri gösterip poz veriyor, sonuncuda teşkilat sıralanmış sırıtıyor filan, haber için de bu vahşete böyle bir tepki verilmez ki.

inferrno666

sabah okudum bu içeriği... işim çıktığı için yorum yazamamıştım... senin ben hayatını sikiim amkodum karısı... kendin atlasaydın keşke o 17. kattan amnevladı seni!!! şimdi aşağıya doğru inip kadını haklı bulmaya çalışan varmı diye bakacam, bulursam pis saracam. "yyookk yaa olmaz öyle şey" demeyin. ne iğrenç olayları savunan varlıklar gördü bu gözler

vilyimvolis

Olay trajikde o pozlar ne aq

sehzade_enes

Olay maalesef çok üzücü ama karakolda ne kadar polis varsa kadınla kasıla kasıla toplu fotoğraf çekilmeleri neden onu anlamadım. Sanki Müge Anlı'nın çözemediği sır dolu cinayeti çözmüşler. Görgü tanığı ortada, itiraf ortada. İşsizlikten canları mı sıkılıyor nedir?

Görüş Bildir