Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yaş Sadece Sayıdan İbaret! 102 Yaşındaki Bu İkizleri Görünce Bir Yaşınıza Daha Gireceksiniz!

-
Abone ol

Dolu dolu 102 yaş! İnanılır gibi değil! Ann ve Gussie Crumby geçtiğimiz mayıs ayında 102. yaşlarını kutladılar. Bu ikizlere göre yaş sadece bir sayıdan ibaret. Gelin, ikizleri daha yakından tanıyalım.

Kaynak: https://www.11alive.com/article/news/loc...

"Ne yana baksam onu görüyorum, o da beni."

Crumby ikizleri birbirleri olmadan 102 yılın hiçbir anlamı olmayacağını söylüyorlar. "Yaşlı olduğumuzun farkında bile değiliz, hala genç hissediyoruz. 102 yaş, 101 yaşımızdan farklı hissettirmiyor" diyor ikizlerimiz.

"Bir çiftlikte büyüdük, tarlalarda çalıştık. İlkokula başladığımızda okulda sadece bir öğretmen vardı."

İkizler Hancock'ta doğmuşlar ve büyükanneleri tarafından yetiştirilmişler. İkisinin de mesleği terzilik.

"Birbirimizden uzun zaman ayrı kalmadık. Başka yerlere gidecek olsak bile birlikte gidiyoruz."

Ann evlendiğinde New York'a taşınmış, hiç çocuğu olmamış. Gussie de evlenince çocuklarıyla birlikte Washington'a taşınmış. Yıllarca birbirlerinden ayrı kalmışlar, 90'ların sonunda yeniden bir araya geldiklerinde de bir daha birbirlerini hiç bırakmamışlar.

Danimarka'da yapılan bir araştırmaya göre tek yumurta ikizleri diğer insanlara oranla daha uzun yaşıyor!

Crumby ikizlerinin dünyadaki 102 yılları bizlere ailenin her şeyden üstün olduğunu gösteriyor.

Uzun yaşamın sırlarından biri de sıkı aile bağlarında saklı. Umarız ki herkesin Crumby ikizlerininki gibi aile bağları ve uzun bir ömrü olur. 🙏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
himinini

başlık yanlış olmuş.

erdemgnd

şimdi siz bunların yaşadığını mı iddia ediyosunuz ?

ahmetbroxdx

Benden çok yaşıyolar o kesin.

erdemgnd

yaşamak bu değil

ahmetbroxdx

Sadece 2 fotoğraftan nasıl yaptın bu tespiti bilmiyorum ama ben de zaten yaşamanın bu olduğunu idda etmemiştim.

irem-ozgumus

Sanırım arkadaşın yaşamak dediği şey yaşlarına rağmen Ajda Pekkan gibi hoplaya zıplaya şarkı söyleyecek,gezip tozacak kadar dinç olmaları fakat herkesin yaşamak kelimesinde bulduğu anlam farklıdır bunu unutmuş

erdemgnd

ne salak salak çıkarımlar bunlar ya kaç yaşındasınız siz? geyik yapıyorum. ajda pekkan kim ne şarkısı ne gezmesi ne dinç olması? ne anlamı? sen bu fotoğraflardan ne anlam çıkardın da benim yorumumu açıklama gafletine düşüyorsun? arkadaş ne? 100 yaşındaki bir insanın ne gibi bir gayesi olur hayatta da adına yaşamak diyeceğiz bu mevzunun? nefes alıp veriyor olması yaşamak olarak adlandırılıyor hepsi bu. siz de şimdi yaşamak kelimesinin ince ve derin anlamlarında boğulmaya devam edin bu 102 yaşındaki gençlerin üzerinden... ulan 2 dk geyik yapalım dedik sizin gibiler yüzünden o bile piç oldu ya

irem-ozgumus

Geyik yapmak? Sen? Emre Ç'nin yorumu geyik olarak adlandırılır ama seninki değil.Belli ki bizim anlayışımıza laf ederken kendi anlayışını gözden geçirme zahmetini göstermemişsin.

erdemgnd

haydaaa ya sen neden beni tanıyormuş gibi konuşuyorsun? geyik yapamaz mıyım ben? "geyik yapmak sen? hahayt" falan gibi? neden ben geyik yapamıyorum? YAHU EMRE Ç KİM?

emrec

102 yıl çok sıkıcı değil mi.

--heisenberg--

Şahsen bana 80 yıl yeter. Hatta o bile çok. Ayıp olmasın diye 80 yıl.

himinini

kime ayıp olacak ki :D

emrec

:D toruna çocuğa ayıp olur

--heisenberg--

Aynen, "Dedemde erkenden gitti" demesinler. :D

Görüş Bildir