Berlin Kaplanı Oyuncuları Kimler? Berlin Kaplanı Filminin Konusu...

0PAYLAŞIM

1 Aralık Salı (bugün) saat 20.00'da Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Berlin Kaplanı eğlenceli konusu ve yetenekli oyuncularıyla izleyicilere keyif dolu bir akşam yaşatacak. Komedi filmlerinden tanınan Ata Demirer'in rol aldığı Berlin Kaplanı, televizyon ekranlarında yayınlanınca vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İşte Berlin Kaplanı'nın konusu ve oyuncuları...

Hem Almanya hem de Türkiye'de çekimleri gerçekleştirilen Berlin Kaplanı filminde bine yakın figüran rol aldı.

İşte Almanya'da yaşayan Türk boksör Ayhan Kaplan'ın maceralarını konu alan Berlin Kaplanı oyuncuları ve konusu…

Hakan Algün'ün Yönettiği Berlin Kaplanı Filminin Konusu ?

Ayhan Kaplan (Ata Demirer) Almanya’nın Berlin kentinde yaşamını iri yarı bedeninin avantajını kullanarak boksörlük ve bodyguardlık yaparak sürdüren bir Türk’tür. Fakat antrenörü Cemal (Tarık Ünlüoğlu) ve boksör Ayhan için artık işler eskiden olduğu gibi tıkırında değildir. Onları içine düştükleri dar boğazdan kurtaracak bir mucize gereklidir. Zira taze boksörler Ayhan karşısında gitgide güç kazanmakta, Ayhan ise piyasada gözden düşmektedir. İkiliyi içine düştükleri dar boğazdan kurtarmak için ancak bir mucize gereklidir.

Berlin Kaplanı Nerede Çekildi ?

Berlin Kaplanı filmi, komedi sahneleriyle izleyicilerin karşısına 2012'de çıktı. Berlin Kaplanı’ndaki rafting sahneleri Antalya, Köprülü Kanyon’da çekildi. Filmin büyük bir bölümü Antalya’da çekilmiştir.

Filmin kadrosunda ise usta oyuncular yer alıyor.

Ata Demirer, filmin başkahramını Ayhan Kaplan karakterine hayat veriyor. Filmde Demirer'e Tarık Ünlüoğlu, Necati Bilgiç, Nihal Yalçın, Özlem Türkad ve Cemil Özbayer gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir