Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket 1.2 Milyon TL Harcayıp, Barbie'nin Sevgilisi Ken'e Benzeyen Rodrigo Alves ile Tanışın!

Anasayfa > Gündem

Brezilya, San Paulo'da doğup büyüyen 32 yaşındaki Rodrigo Alves şu anda tüm dünya medyasının ilgi odağı. Nedeni mi? Görünüşünü değiştirmek için 42 kez ameliyat olması ve sonucun Barbie'nin sevgilisi Ken'i andırması!

Kendini Instagram hesabında İngiltere ve İspanya arasında yaşayan, Las Vegas'ta parti, Dubai'de alışveriş yapan, Los Angeles'ta arkadaşları olan ve Jet-Set'ten biri olarak tanıtan Rodrigo'ya daha yakından bakalım! 😊

Klasiktir after/before yapmasam olmazdı: Ameliyatlardan önce Rodrigo, ameliyatlardan sonra Rodrigo...

Bir havayolu firmasında host olarak çalışan Rodrigo, şu ana kadar estetik operasyonları için 305 bin sterlin (yaklaşık 1 milyon 200 bin TL) harcadı. Buradan hostların iyi para kazandığı sonucunu çıkarıyoruz. 😁

Ameliyatlarla kendisini Ken'e benzetmek gibi bir niyetinin olmadığını, bu lakabı arkadaşlarının kendisine taktığını söylüyor. Onun derdi kendini iyi hissetmek.

"Çocukken bir kız gibi göğüslerim vardı. Okulda benimle "patates kafa" diye dalga geçiyorlardı. 7 yaşındayken beni merdivenlerden itmişlerdi."

"Şişman, çirkin ve biçimsiz olduğum için depresyondaydım. İstediğim tek şey Brezilyalı standartlarında bir yakışıklılıktı, bu sayede toplumun beni kabul etmesini istedim."

Rodrigo'nun estetik yolculuğu aslında biçimini düzeltmek için doktorların yazdığı hormon ilaçlarıyla başlamış. "Bu bende işe yaramadı. Daha şişman bir hale geldiğim gibi, köpek gibi kokmaya ve inanılmaz azgın olmaya başladım" diyor gülerek.

"İnsanlar benim bir ucubeye benzediğimi düşünebilir ama bu beni incitmiyor. Bazıları da gerçek olmadığımı, çizilmiş gibi yapay durduğumu söylüyorlar."

"Ama ben mutluyum. Popülerim, kendime güvenim var. İnsanlar sürekli bana dokunmak istiyor ve benle selfie çektiriyorlar. İlgi odağı olmayı seviyorum."

Kendi yaptığını "plastic positive" akımının (estetik ameliyatları olumlu bulan bir hareket) bir parçası olarak görüyor.

Rodrigo yine de kimsenin kendisini örnek almamasını söylüyor. Kaslı bir görünüme kavuşmak için yaptırdığı silikonlar ciddi yan etkiler göstermiş. Hatta semptomlar o kadar güçlüymüş ki, hastaneye kaldırılmış hatta ölümden dönmüş.

Rodrigo ameliyatlar kendini öldürecek dahi olsa, ameliyatlara devam edeceğini söylüyor. Yine de 15 yıldır estetik ameliyatlar olmasına karşın, estetik ameliyat bağımlısı olmadığını da beliriyor.

Rodrigo'ya kadınların aşırı bir ilgisi var 😊

Havalı, etrafı güzel kızlarla sarılı...

Gördüğünüz gibi etrafında hep taş hatunlar var 😍😍😍

Hatta sanki erkeklerle de sarılı...😅

Seksiyim bakışı 😁

Tabi bu durum medyanın da çok ilgisini çekiyor.

Dergilere kapak oluyor, gazetelere röportajlar veriyor,

Televizyon ve radyo programlarına konuk oluyor Rodrigo...

Rodrigo Alves, şu anki görünüşüyle kendinden emin ve mutlu olduğunu söylüyor.

Instagram hesabında yapılan negatif yorumları ise kabul etmekle birlikte, görmezden geldiğini, ayrıca bu yorumların kendisini daha güçlü kıldığını söylüyor.

Vee 42 estetik operasyon ve harcanan 305 bin sterlin (yaklaşık 1.2 milyon TL) sonunda gelinen nokta...

İşte bu Ken'e benzeyen Rodrigo'nun sıra dışı hikayesi...Umarız mutlusundur Rodrigo! 😊

Ee peki sen ne diyorsun bu işe yahu?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
571
229
86
77
66
28
12
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Mavi Kedi

Artık şu robotlar Dünya'yı istila etsin, yeter gayrı.

Andy Dufresne

bilim kurguyu fazla kaçırma.

master dask

yılmaz morgülün survivordaki aç hali

recep kopuk

ken değil bildiğin kuşum aydın olmuş bu