Görüş Bildir

Dünya Kupası 2022 Haberleri

Dünya Kupası 2022 ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Dünya Kupası 2022 ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Dünya Kupası Maskotlarından En Sevimlisi Sizce Hangisi?
Dünya Kupası ilk olarak 1930 yılında Uruguay'da düzenlense de ilk olarak maskot kullanımı 1966 yılında İngiltere'nin ev sahipliği yaptığı Dünya Kupası'nda kullanıldı. Geçmişten günümüze 15 adet Dünya Kupası maskotunun yer aldığı anketimize hepiniz davetlisiniz! Dünya Kupası maskotlarından hangisinin en tatlı olanını bulmak için yardımınıza ihtiyacımız var.Sizce en sevimli maskot hangi Dünya Kupası organizasyonunda kullanılmış?Oylarınızı bekliyoruz!
Arjantin'e Atılan 2. Golde Kendinden Geçen Arap Spikerin Gol Sevincini İzlemelisiniz!
Dünya Kupası tarihinin en beklenmedik skorunu elde eden Suudi Arabistanlılar, Arjantin karşısında tüm dünyayı şok eden bir skora imza attı. Messi önderliğindeki Arjantin karşısında sahadan 2-1 ile ayrılan Suudi Arabistan muhteşem bir zafer elde ederek tarihe isimlerini yazdırmayı başardı.Karşılaşmanın 53. dakikasında Salem Al Dawsari'nin Arjantin ağlarına gönderdiği golün ardından ise Arap spikerin gol sevinci viral oldu.
2022 Katar Dünya Kupası Tanıtımı Bir Türk Ajansa Emanet!
2022 yılında Katar’da gerçekleşecek 22. Dünya Kupası dijital tanıtım faaliyetleri kapsamında düzenlenen Sosyal Medya Yönetimi konkurunu yüzde yüz Türk ortaklığa sahip GAIA & INFLOW Network kazandı. Bu kapsamda ajans, 2023 yılına kadar Dünya Kupası’nın Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Körfez bölgesindeki tüm dijital iletişimini yürütmekten sorumlu partner ajansı olacak.GAIA CEO’su Afşın Avcı , “Bizim için olduğu kadar Türkiye için de bir o kadar önemli olan bu zaferin arkasında güçlü ve dinamik bir dijital vizyon var. Ajans olarak 2022 Katar Dünya Kupası sürecince organizasyon komitesini temsil ettiğimiz kadar ülkemizi de temsil etmenin gururu ve mutluluğu içindeyiz. Bu uluslararası organizasyonun bir parçası olarak ajans kabiliyetimizi ve yaratıcı gücümüzü tüm dünyayla paylaşıyoruz.” dedi.
Dünya Kupaları Tarihine Ne Kadar Hakimsin?
Bir futbolcunun daha büyük bir hayali olabilir mi, tartışılır. Maradona'yla, Messi'yle, Ronaldo'yla arşa çıkan, daha nice yıldızın bugünkü ihtişamına kavuşturduğu Dünya Kupası, sadece en büyüklerin elinde yükseliyor.Başlı başına bir tarih olan Dünya Kupaları hakkında birkaç sorumuz var. İçinden çıkabilecek misin?Görelim!