Görüş Bildir

Deterjan Pazarı Haberleri

Deterjan Pazarı ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Deterjan Pazarı ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Ünlü İsimlerin Reklamlarında Oynadığı Banyo Topuyla 'Dolandırıcılık' İddialarına Dair Akılalmaz Detaylar
Birçok vatandaş banyo topu satışı üzerinden dolandırıldıklarını iddia etti. Sikayetvar.com sitesine yazılan şikayetlerde; Deterjanpazarı.com'un 'Bu tozu bu fiyata alın, yoğurup banyo topu yapın. 95 gün kuruttuktan sonra bize 3 katı fiyatına satın' dediği ve ürünleri getiren vatandaşlara paralarını vermediği öne sürüldü. Şirketle ilgili Sikayetvar.com'a onlarca şikayet yağdı. Tabii bunların hepsi birer iddia. Deterjanpazarı.com ise kesinlikle böyle bir durumun olmadığını belirtiyor.Gelin detaylara hep birlikte bakalım:
Skandal Büyüyor: Deterjan Pazarı Dolandırıcılık İddialarıyla İlgili Ortaya Çıkan Yeni Detaylar
Banyo topu satışı üzerinden binlerce vatandaşı mağdur ettikleri iddia edilen Deterjan Pazarı isimli şirketle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Süleyman Kocabaş’ın kurduğu ve birçok ünlü ismin reklamlarında yer aldığı firmanın fabrikasının önünde onlarca mağdur eyleme başladı. Şirket sahibi Süleyman Kocabaş'ın ise ortada olmadığı iddia edildi. Süleyman Kocabaş nerede? Ünlü isimlerle ilgili dikkat çeken gelişme ne? İnternet sitesine ne oldu? Bütün detaylar içeriğimizde;
Dolandırıcıya Benzemediği İçin Dolandırılmışlar! Banyo Topu Mağdurları Deterjan Pazarı Hakkında Ne Düşünüyor?
Süleyman Kocabaş’ın kurduğu ve birçok ünlü ismin reklamlarında yer aldığı Deterjanpazarı isimli şirketin geçtiğimiz günlerde banyo topu satışı üzerinden binlerce vatandaşı mağdur ettiği iddia edilmişti. Şikayetlerin artmasıyla birlikte Kocabaş'ın da bulunduğu 8 kişi gözaltına alınmıştı ve Süleyman Kocabaş tutuklanmıştı. Binlerce kişinin milyonlarca lira dolandırıldığı bu sistemde ise mağdurlar da elleri kolları bağlı beklemeye başladı. Mağdurlar Telegram'da kurdukları yardımlaşma grubuyla hikayelerini, yaşadıklarını ve düşüncelerini paylaşmaya başladı. Biz de 'Sihirli Tablet' grubuna girdik ve dikkat çeken bazı mesajları ve detayları sizler için derledik. NOT: BU İÇERİK ONEDİO.COM KAYNAK GÖSTERİLMEDEN YAYINLANAMAZ.
Baştan Sona Her Şeyi Anlattı: Banyo Topu Yapan Deterjan Pazarı Mağduru Sorularımızı Yanıtladı!
Türkiye, Çiftlik Bank ve Thodex'in ardından son haftalarda yeni bir dolandırma olayıyla çalkalandı. Süleyman Kocabaş’ın kurduğu ve birçok ünlü ismin reklamlarında yer aldığı Deterjan Pazarı isimli şirketin binlerce vatandaşa 'Bu tozu bu fiyata alın, yoğurup banyo topu yapın. 95 gün kuruttuktan sonra bize 3 katı fiyatına satın' dediği ve ürünleri getiren vatandaşlara paralarını vermediği iddia edilmişti. Şikayetlerin artmasıyla birlikte Kocabaş'ın da bulunduğu 8 kişi gözaltına alınmıştı ve Süleyman Kocabaş tutuklanmıştı. Biz de bu yaşananların ardından uzun zamandır banyo topu yapan ismini vermek istemeyen bir mağdurla röportaj yaptık. Mağdur, bizlere bütün süreci detaylarıyla anlattı.NOT: BU İÇERİK ONEDİO.COM KAYNAK GÖSTERİLMEDEN YAYINLANAMAZ.
Jahrein'in Binlerce İnsanı Dolandıran Deterjan Pazarı'nın Reklamını Yaptığı Ortaya Çıktı!
Süleyman Kocabaş’ın kurduğu ve birçok ünlü ismin reklamlarında yer aldığı Deterjan Pazarı isimli şirketin binlerce vatandaşı dolandırdığı ortaya çıkmıştı. Aylar sonra Jahrein lakaplı Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç'un Deterjan Pazarı'yla çalıştığı ve Instagram hesabında yayınladığı bir videoyla ürünlerini tanıttığı ortaya çıktı.