Görüş Bildir
"Masaya Çık Tepin İstersen" her şeyin özeti aslında :D Başkanımın halkın yanında olduğunu gösteren en güzel cümle :)
42 Beğeni
"Bu Kadının Yaptıklarını Duyunca Çıldıracaksınız! Dünyanın En Pinti Kadını Kate Hashimoto ile Tanışın" başlıklı 3 sene önce paylaşılan haberin ısıtılıp tekrar önümüze konması mı?!... Tekrara düşmemek için içerikler kontrol edilmiyor mu burada???
157 Beğeni
İMDb getir götürünü yapsın ve hatta hemen sana iş versin Edaaaa :D
11 Beğeni
"Yılların yaşlandıramadığı ünlü yıldız" demeyelim de estetiğin full imkanlarıyla yaşlılığa karşı duran diyelim. sanki bu daha doğru olur :)
39 Beğeni
haberi paylaşan arkadaş neden Moreno'nun Kuzu Kuzuda dans ettiğini de paylaşsaydın keşke. instagramda Nihan Erten bunun videosunu hikayesinde paylaşmıştı bir süre önce. başka bir gün de takipçileri yoğun istekte bulununca tekrar Moreno videosu paylaştı hikayesinde onu da tagleyerek. sonra Moreno DM'den Nian'a hikayede yazdığı kelimelerin ne olduğunu sordu derken muhabbet gelişince Nian da bu muhabbeti takipçileri ile paylaştı. takipçileri de Kuzu Kuzuda dans etmesini iletmesini istedi Nian'ın Moreno'ya. Nian da tüm takipçilerini Moreno'nun hesabına yönlendirdi ve yorumlardan vb. herkes Kuzu Kuzu yazmaya başladı ve Moreno yapılan bu isteği kırmadı. yani kuzu kuzuda dans etmek kendisinin fikri değil. bu dans videosu da haziranın sonunda çekilip paylaşılalı 10 gün oluyor.
0 Beğeni