Görüş Bildir

Muharrem Poyraz Haberleri

Muharrem Poyraz ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Muharrem Poyraz ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Kahramanmaraş Depreminde Kağıt Gibi Dağılan Binaların Müteahhitleri Sosyal Medyada İfşa Edildi
1999 depreminde Yalova'da kum gibi dağılan binalardan bir kısmının sorumlusu olarak müteahhit Veli Göçer işaret edilmişti. Şimdi Kahramanmaraş depreminde ise yıkılan binaların yeni Veli Göçerler'inin kim olduğu ortaya çıktı.Önemli Not: Listede adı bulunan firmalar ve kuruluşlar, bilginin yanlış olduğunu söyledikleri zaman düzeltmeler tarafımızdan yapılacaktır.
Maraş Depremlerinde Binlerce İnsana Mezar Olan Evlerin Sorumluları Tek Tek Listelendi!
6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti ve binlercesinin evi yıkıma uğradı. Enkaz çalışmalarının günlerce devam ettiği bölgede sağ kurtulan depremzedeler sevdiklerini yıkılan binaların göçüklerinde aradı. Yaşanan acı günlerin sorumluları yıkılan binaları yapan inşaat şirketleri ve müteahhitleri Türkiye Raporu listeledi. Ki tekrar böyle bir acı yaşanmasın, şimdiden önlem alınsın...