Yürüyen Ölüler Buraya: Kötü Adamımız Negan'ın Ölümü İçin 5 Alternatif Yol

39PAYLAŞIM

7. sezona bomba gibi giriş yapan The Walking Dead'in en yeni karakteri Negan 'Bizim ekipteki insanları birbir öldürmeden bu adamdan nasıl kurtulacağız?' diye soruyorsanız, işte ölümü için beş alternatif yol;

Not: Bol spoiler içerir.

Kaynak: http://www.popsugar.com/

7. sezonun ilk bölümünde Negan, Rick ve ekibine gözdağı vermek için dizinin başından beri en sevilen karakter olan Glenn'in ve Abraham'ın kafalarını gözünü kırpmadan neredeyse püre yaptı.

Arkadaşlarının kafaları gözleri önünde püre olan ekip Negan'dan şu an ne kadar nefret ediyor olsa da bir o kadar da korkuyorlar.

Peki Negan tüm ekip üyelerini birbir öldürmeden önce ondan nasıl kurtulacağız?

1. Ekibin koca yürekli lideri Rick onu öldürecek:

Diziyi ilk sezondan beri takip edenler bilir: Rick her zaman sözünün eri oldu.

Terminus'un liderine onu öldüreceğini söylemişti ve yaptı.

Negan'la ilk karşılaşmalarında 'Belki bugün değil, belki yarın değil ama seni bir gün öldüreceğim.' sözünü söylediğine göre mutlaka bir adım atacaktır!

2. Rick yapmazsa ekipten biri onun yerine yapacak:

Negan Rick'in gözünü kendi oğlunun kolunu kesmesini isteyerek yeterince korkuttu, belki de bu yüzden bu sezon onu daha sakin göreceğiz.

Ancak kocası gözleri önünde öldürülen Maggie ihanet için daha şimdiden yanıp tutuşuyor!

Ayrıca Carl'ın nefreti de gözlerinden okunuyordu ve çoğu kişiye göre Carl'ın büyüklüğünü görebilirsek gerçekten de gözünü kin bürümüş biri olacak.

Tabii bir de aşk üçgenimiz var! Abraham'ın intikamını almak için Rosita ve Sasha da en küçük fırsatı kollayacaklardır.

3. Bizim bir şey yapmamıza gerek kalmadan, aylaklar tarafından yenebilir:

Ne de olsa Lori, Merle, Andrea, Hershel, Amy, Sophia, Otis, Shawn, Sean,T-Dog ve daha nicesi aylakların ısırığıyla öldü...

Dizideki tüm ölümlere buradan bakabilirsiniz: List of Deaths (TV Series)

4. Kendi ekibi ona ihanet edecek:

Olasılığı düşük bir ihtimal ama Negan'ın ekibindeki herkes liderlik yarışında gibi görünüyor.

Belki de aralarında hala insani duygular kalan birkaç kişi Rick'lerin ajanı olacak ve Negan'dan bilgi sızdıracak... Olamaz? Olabilir.

5. Çizgi Romanda da olduğu gibi, ölmeyecek:

*Ağır spoiler içerir*

Eğer çizgi romanda nasıl oluyor diye sorarsanız: Rick ve Negan'ın ekibi savaşıyor.

Birkaç başarısız denemeden sonra Rick, Negan'ı korumasız bir şekildeyken sıkıştırır ve boğazına bıçakla bir kesik atar ancak Negan ölmez.

Sonra mı ne oluyor? Rick, Negan'ı iki yıl boyunca bodrum katında tutuyor ve hooop! Negan gizemli bir şekilde kaçıyor.

Anlayacağınız izini kaybettiriyor ama yine de bizim ekibin peşini bırakmış oluyor.

Tabii bu ondan ve tehlikeden temelli olarak kurtulduğumuz anlamına gelmiyor...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ufuk-cebe

ya kardeşim allah rızası için şu çizgi romanı türkçe olarak yayınlayın internette hiç bir yerde yok çizgi roman

ayper-slater

Glenn'in ölmesini yediremedim Glenn içimde derin bir yara olarak kalacak bundan sonra. Darly'e bir şey olmasında geri kalanlar birbirini yesin dursun. Maggie zaten bu saatten sonra ha ölü ha diri ama benim temennim diri olmasından yana tabii ki. (Bkz:Dizide öldüre öldüre adam bırakmadınız amk)

Gizli Kullanıcı

Negan kolay kolay ölmez daha fısıldayanlar çıkacak onlarla savaşmak için bir araya gelecekler seriyi okumadım ama okuyanlardan aldığım duyumlar bunlar hem ben Negan'ı çok sevdim hemen işini bitirmesinler ama sonunda ölecekse bence Maggie veya Daryl öldürür intikam alma ihtimallerine baktığımızda Rosita'yı fısıldayanlar öldürecek bu durumda Maggie ve Sasha kalıyor Maggie ilk bölümden intikam ateşine düştü ama yüksek ihtimalle Daryl öldürür çünkü Daryl Negan'a çıkıştıktan sonra Negan Glenn'i öldürdü Daryl kendini ilerleyen bölümlerde suçlu hissedebilir ve Negan'ın Daryl'i alıkoyması Daryl'in karakteriyle uyuşmayan bir durum Daryl Negan'ın kendisine karşı davranışlarına da bilenebilir Rick'e gelince Carl ve Judith için intikam konusunda geri çekilebilir tabi lider olarak grubunda daha fazla ölüm istememesi de etkili olur bundan sonra asıl lider Negan gibi görünse de grup Rick'i lider olarak görmeye devam edecek ona göre hareket edecektir ayrıca Glenn'e üzüldüğümüz için Negan'ın ölümünü görmekte sabırsızlanabilirsiniz ama Rick tayfa Negan konusunda çok ileri gitmişti Negan gruba adam akıllı bir ayar çekmeden bırakamazdı şuan ne kadar nefret etseniz de bu durum Rick tayfaya ne kadar ağır gelse de fısıldayanlar çıktığında bir araya gelmeleri kaçınılmaz olacak fısıldayanları atlattıktan sonra Negan'ın ölümünü bekleyin

kezban-dagli

Sadece bir kişinin öleceğini düşündüğüm için Abraham öldüğünde gülümsedim, birden Glenn'ide öldürdüğünde gözlerim doldu. Özellikle "Maggie seni birgün bulacağım" dediğinde kendimi tutamadım gözyaşlarım sel oldu. Benim ilgimi çeken nokta şu; Glenn ölürken kimse sesini çıkarmazken, Negan Rick'e Carl'ın elini kesmesini söylediğinde hemen herkes ağladı, Michonne bunu yapma diyip yalvardı. En sevdiğim karakter Michonne'du ama artık nefret ediyorum umarım bundan sonra ölecek ilk kişi vicdansız Michonne orospusu olur saygılar efendim..

albacu-gokturk-binalp

kıskanmış sın sen mika yı :)

Görüş Bildir