Yurt Dışında Eğitim Hayalin Gerçeğe Dönsün İstiyor musun? Akare ile Yurt Dışı Şansı Seni Bekliyor

5PAYLAŞIM

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları 18 yıldır olduğu gibi bu yıl da dünyanın en seçkin lise, üniversite ve dil okullarını ayağınıza getiriyor. 150’den fazla yabancı okul yetkilisi, eğitim danışmanları ve staj yetkilileri yurtdışında okuma hayalleri kuranların hayallerini gerçeğe çevirmek için 12- 18 Ekim tarihlerinde sizleri bekliyor.

Amerika’dan İngiltere’ye, Fransa’dan Hollanda’ya, Avustralya’dan Güney Afrika’ya kadar yüzlerce okulun temsilcisi bu fuarda sizlerle olacak!

Fuar boyunca aklınıza takılan ne varsa dilediğiniz gibi sorabilir, okul kabul şartlarını öğrenebilir, fuara özel indirim ve burs imkanlarından yararlanabilirsiniz. “Param yeter mi”, “İngilizcem yeter mi?”, “O ülke beni kabul eder mi?” gibi sorunlar bu fuardan sonra sorun olmaktan çıkacak.

Fuar süresince konsolosluk yetkilileri, kariyer danışmanları ve eğitim danışmanlarının ücretsiz seminerler sizi bekliyor.

Yurtdışına en kolay ve az maliyetle gitmenin de püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Her bütçe ve eğitim seviyesine göre binlerce eğitim alternatifinin tanıtılacağı fuarlarda “Yurtdışında Eğitim ve Kariyer Yapmak” isteyen tüm gençleri hayalleriyle buluşturuyor.

Fuara katılanları sürpriz hediyeler bekliyor.

Fuara katılanları da ayrıca yurtdışı gidiş dönüş uçak bileti, yurtdışında dil eğitimi, IELTS ve PTE Academic sınavı giriş hakkı gibi bir çok sürpriz hediyeler bekliyor.

2019 Yılı Akare Türkiye Fuarları Takvimi:

12 Ekim İstanbul Harbiye Hilton Hotel

13 Ekim İstanbul Harbiye Hilton Hotel

14 Ekim İstanbul Bostancı Dedeman Hotel

16 Ekim Ankara Sheraton Hotel

18 Ekim İzmir Hilton Hotel

Fuarla ilgili daha fazla bilgi almak ve ücretsiz online davetiye almak için tıklayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir