Görüş Bildir

Yarın Bitiyordu: Rusya, Türkiye'ye Uçuş Yasağını Uzattı

Anasayfa > Gündem

Rusya'nın 15 Nisan-1 Haziran dönemi için ilan ettiği Türkiye'ye charter uçuş yasağını uzatma kararı aldığı bildirildi. Yasağın açıklanması üzerine büyük tur operatörlerinin Rusya'da Türkiye turu satışlarının 15 Haziran'a kadar durdurdukları bildirildi.

TürkRus'un haberine göre, Rusya tarafından yağılan açıklamada Türkiye ile Rusya arasındaki uçuş sayısı kısıtlamasının 1 Haziran'dan sonra da devam edeceğini, kararın enfeksiyonla mücadele operasyon merkezi tarafından verildiği belirtildi.

Forbes farklı tarih verdi

Forbes farklı tarih verdi

Bu arada Forbes dergisinin Rusça versiyonu, kendi kaynaklarına dayanarak uzatma kararının 21 Haziran ya da 1 Temmuz'a kadar geçerli olabileceğini yazdı.

Sektörün haber portalı Tourdom ise uzatma kararının 15 Haziran'a kadar olabileceğini, resmi bir açıklama yapılmadığı için sektörde haberlerin ihtiyatla karşılandığını yazdı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
54
31
6
4
3
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
countess-rain

Ama bizim paramız yok Putin amcaa, sen gönder turistleri biz yine evde otururuz:))

Ibrahim Acıses

Rus turistlerin çomarlardan gram farkları yok. Aynı davranış biçimlerini gösteriyorlar.

Gollum

Kimse davranışını sallamıyor zaten. Paraya bakıyorlar :) Mısır'da çok severler mesela Rusları çünkü iyi para bırakırlar. He diyeceksin ki Mısır'ın halkı çok ... Devamını Gör

Gollum

Dış kaynaklarda Çin ile silah anlaşması yapılması sebebiyle Rusya'nın bu ambargoyu koyduğu yazıyordu ama başka hiç bir yerde teyit edemedim. Tayvan basınının... Devamını Gör