Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yaptığı Mesleğe Ait Dandik Stok Fotoğraflarını Paylaşıp İnterneti Kahkahalara Boğan 17 İnsan

1.4bPAYLAŞIM

Stok fotoğraflarını gördüğünüz an stok fotoğrafı olduğunu anlarsınız. Hepsinin kendine has bir dandikliği var çünkü. BoredPanda'da karşımıza çıkan insanlar da mesleklerine ait en alakasız fotoğrafları bulup kendi yorumlarını katmışlar. Biz de gülmekten alıkoyamadık kendimizi.

Kaynak: https://www.boredpanda.com/funny-bad-sto...

1. "Omuz eklemini dinlemek, bence her muayenenin en mühim kısmı. Kalp ve akciğerler ezikler için."

2. "Bir pediyatrist, burada ilkel göz dürtme refleksini test etmek üzereyken gözlemleniyor. Bebek bu reflekse sahipse ellerini dikey pozisyonda burnunun üstüne çekip 'guk guk guk' der."

3. "Sık sık elime bir refleks çekici alıp insanların suratının ortasına yapıştırırım."

4. "Ve Tanrı dedi ki: 'Her yerde oksikodon olsun.' Ve oksikodon yaratıldı, hatta oksikodon iyiydi. Her yer sevinç doldu."

5. "Pelvik muayeneden sonra her zaman baş parmağımla aferin veririm. Hiç de ürkütücü değil."

6. "Sürekli karanlık bir odada oturup problem çözerken kodları projeksiyondan suratımın ortasına yansıtırım. Kendimi olaya kaptırıp kodu gerçek anlamda 'hissetmemde' yardımcı oluyor."

7. "Araştırma yaparken kütüphanede hep kepimi takarım. Doktora yaptığımı başka nasıl anlayacak insanlar?"

8. "Evrimsel bir biyolog olarak küçük DNA parçalarını yakalayabilecek cımbız bulmanın ne kadar zor olduğunu size anlatamam! (İşimizin büyük bir parçası bu sonuçta.)"

9. "Sık sık mikroskop lameli elimde tutup huysuzca bakarım. Hemen önümdeki mikroskoba bakmak çok zor çünkü. Bazen de bana katılması için iş arkadaşlarımı davet ederim."

10. "Bir çevrebilimci olarak sizi temin ederim her günümü gereksiz bir şekilde giydiğim laboratuvar önlüğüyle ağaçları stetoskoplayarak geçiriyorum. Vahşi yaşamı anlayabilmek için en ideal yol bu."

11. "Bu fotoğraflar korsan gemisinde abaküs müzisyeni olmanın zorluklarını hiç gerçekçi yansıtamıyor."

12. "Uzay astronomu, uzay nerede? *Uzay astronomu önlüğünü ve emniyet gözlüklerini takar* 'Son bilimlerime göre uzay orada.'"

13. "İnsanlar bu fotoğraflara ne diyor bilmiyorum ama ben de yazarken aynen böyleyim."

14. "Çoğu avukatın Slytherin olduğu doğru."

15. "Bu 'çevre bilimci' ne yapıyor bilmiyorum ama yılgın duruşu kesinlikle doğru."

16. "Beherglastaki mavi sıvılar: Erkekler için dehşet tehlikeli, kadınlar için oldukça karşı konulmaz."

17. "Günlerimi yanlış yöne dönen DNA modellerine bakıp gülerek geçiriyorum."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
efeefekan

#13 yaz kızım iki torba çimento

thesameoldblues

Sağdan soldan çalıp durmayın aq Türkçe'ye çevirince eğreti duruyor

hakan-celik14

Bu meslekler bizim ülkeye ait değil? Ben bir kere hemşirelerin artistliğinden kim doktor kim hemşire karıştırıyorum...(1) Ayrıca kanuni sultan süleyman hastanesinde pskiyatrist hekim daha çok uyuşturucu karteline benziyor.Hatta bana ilaç yazarken ''al yha bende arada sırada atıyorum'' dedi.Bir de siz hiç çekmece adliyesine gitmediniz galiba??Ordaki kadın avukatlar yüksek topuklu ayakkabı ile insanı düğün salonu havasına sokuyor bir den..Biz deki çevre bilimci Yavuz Bingöl'dür.O da yerlere tükürmeyi insanlara nasihat ediyor.13 numara bizim ülkede asla olamaz!Olsa bile ilk gün tecavüz ederler..mahkeme de zaten ''yolluymuş'' diye sanığa beraat verir.4 numara eczacı bizde pazarlama elemanı...ezcaneden içeri ilaç almaya girdiğinizde bir anda BİM poşeti ile çıkıyorsunuz.Eve bir geliyorsunuz sarımsak özlü şampuan almışsınız:) En son numaradaki eleman ise bizim ülkede işportacılık yapıp saat satıyor.

cengiz-cekil

tespitin kralı :D

corpse-bride

çeviri işini anıme uzakdogu dızısı felan cevırenlere bırakın barı anlamsızlasmıs cogu

tahref156

#13

Görüş Bildir