Yakışıklılığıyla Yüreğinizi Hoplatacak 25 Yaşındaki Dünyanın En Genç Milyarderi: Gustav Magnar Witzøe

-

Gustav Magnar Witzøe, bu sene Forbes dergisinde, dünyanın en genç milyoneri olarak adından bahsettirdi. 25 yaşındaki Norveçli model, bu servetini ise babasına borçlu. Çünkü babası Gustav'a dünyanın en büyük somon çiftliği olan Salmar Asa'yı bıraktı. Biz de sizler için Gustar Magnar ile ilgili detayları dailymail'den derledik. Buyurun içeriğimize...

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

Tahmini mal varlığının ise 2,435 milyar euro olduğu tahmin ediliyor.

Dudak uçuklatan bir servete sahip olmanın dışında Gustav Magnar kendi Instagram hesabında müsrif yaşam tarzını da 80,000 takipçisine sergilemekten çekinmiyor. 

1991 yılında babası tarafından kurulan çiftliği işletmekle birlikte aynı zamanda da Team Models adlı bir ajansta modellik yapıyor.

Büyük bir servete sahip olmasına rağmen, Gustav henüz bu kadar büyük bir aile şirketini yönetemeyeceğini düşünüyor, bunun yerine kendi yerel işine yatırım yapıyor.

Norveç gazetesine verdiği röportajda şunları söylüyor: "Bu kadar büyük bir kuruluşun patronu olmayı öylece talep edemezsiniz. Buna uygun olmak zorundasınız."

Business Insider'a göre, Gustav'ın babası daha önce aileleri ve 19 yaşındaki oğluna bıraktığı bu büyük miras ile ilgili uzun bir konuşma yapmış.

Witzøe, şirket hakkında şunları söylüyor: "Bu durumun hem iyi hem kötü yönleri var. Sizi birçok konuda etkiliyor. Arkadaşlık ilişkilerinizi bile..."

Ultra lüks tatillerinin dışında, Gustav'ın birkaç ulaşım aracı var: bir Porsche, özel bir jet ve tekne...

Kendi kurduğu küçük şirketlerine yatırım yaparken aynı zamanda da dünyayı gezmeye çalışan Gustav, en son Fransa, Mississippi, Dubai ve Londra'yı ziyaret etti.

Gustav'ın tatillerinde genellikle değişik yerleri görmeyi tercih ettiği ve gittiği yerlerde spor yaptığı da verdiği röportajın detayları arasında.

Gustav'ın dışında dünyanın en geç milyonerleri arasında Katharina ve Alexandra Andresen kız kardeşler (1 milyar euro) var.

Yakışıklı milyaderimiz modayı da yakından takip ediyor ve genelde Gucci'nin özel tasarımlarını tercih ediyor.

Özel hayatının dışında ailesiyle lüks tatiller yapmayı seven Gustav, annesi ile çekilen bu fotoğrafı da sosyal medya hesabında paylaştı.

İşte o servetin sahibi babası:

Son olarak da biraz üzücü bir haberimiz var. Genellikle tek başına görüntülendiği için yalnız olduğu düşünülse de geçen sene yılbaşında bu fotoğrafı paylaştı:

Fotoğrafta gördüğünüz kadın ise Vera Ekken.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lol-hiphop

ben daha yakışıklıyım

ercy

En son fotoğrafla üzülmüş bir de, sanki seni bekliyor! Lafa geldi mi hepiniz feministsiniz! "Kadın vücudunu ön plana çıkarıyorsunuz" "kadının karakterini değil başka yerlerini seviyorsunuz" "erkek değil misiniz? hepiniz aynısınız" "erkeklere ölüm" ve daha nice saçmalıkları sıralayıp isteri krizleri geçirirsiniz; ama zengin görünce hepinizin "suyu" akar yakışıklı olsun olmasın bu tipe bile baktırır! Çık sokağa, bu tipte en az 10 kişi bulursun! Tabi, zenginlik sizin için daha önemli, sizin gözünüzde yakışıklılık kat sayısını yükseltiyor değil mi? Her içerikte feminizm diye zırlarsınız ama feminizminiz buraya kadarmış demek ki! Eşitlik meşitlik değil, feminizm=ikiyüzlülük! Paranın gücü böyle bir şey!!!

miralay-ra

para çok olunca vasatta olsa çekici yakışıklı geliyo demek.Nesi yakışıklı ulen abazanlar

senkimsinya

KIŞ GECESİ ERİDİM

lbr

yüreğim hoplamadı, teşükkürler

Başlıklar

DubaiFransaInstagramNorveçSosyal MedyaTercih
Görüş Bildir