Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

WhatsApp Koronavirüs Salgın Dönemine Özel 'Evde Hep Birlikte' Çıkartma Setini Yayınladı

2PAYLAŞIM

WhatsApp, Dünya Sağlık Örgütü ile işbirliğine giderek farklı dillerde "Evde Hep Birlikte" çıkartma setini yayınladı. Türkçe ifadelerin de bulunduğu çıkartma(sticker) setini çok kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Dünya Sağlık Örgütü ile işbirliğine giden WhatsApp'ın yeni çıkartma setinde Türkçe ifadeli ikonlar da bulunuyor.

"Birlikte Başaracağız, Evdeyim, Sen Benim Kahramanımsın, İyi Misin?" gibi çıkartmalar setin içinde bulunuyor. Aynı zamanda sosyal mesafeye yönelik de yeni çıkartma setleri geldi.

WhatsApp bu güncellemeyi resmi blogu üzerinden de duyurdu.

Yapılan açıklamada "İnsanların COVID-19 salgını ve ötesinde bağlantıda kalmasına yardımcı olacak 'Evde Hep Birlikte' çıkartma paketi için Dünya Sağlık Örgütü ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Çıkartmalar komik, eğitici ve evrensel olarak dil, yaş ve diğer engelleri aşabilir." ifadeleri yer alıyor.

WhatsApp 'Evde Hep Birlikte' çıkartma seti nasıl yükleniyor?

WhatsApp uygulamasını açtıktan sonra herhangi bir sohbete giriş yapın. Ardından çıkartma sekmesine tıklayın. Ardından indir ikonuna tıklamanız yeterli olacak.

Çıkartmalar ekranına gittiğinizde hemen aşağıdaki gibi "Evde Hep Birlikte" setini en üstte göreceksiniz.

Aşağıdaki içeriklerimizi de okumak isteyebilirsiniz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yeditepeli

bulamadim ben admin fotolu anlatsana :)

Görüş Bildir