Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Verdiğin Cevaplara Göre Sims Karakterini Söylüyoruz!

-

Her oluşturduğun sim senden bir parça taşıyor sonuçta...

1. Dürüst ol. Para şifresi kullanıyor musun oyunda?

Tabii ki kullanıyorum.
Asla!
Aşırı ihtiyacım olursa.
Baaazen.

2. Bir ek paket seç!

3. Bir ek paket daha seç!

4. Simlerine hangi yemeği yaptırıyorsun peki?

5. Hangi ev senin simlerin için isteyeceğin türden?

6. Aralarından bir karakteri seçmeni istesek hangisi olurdu?

7. Son olarak bir obje seç.

Hırslı çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin sims karakterin hırslı tip. Oyunda bile ideallerin için yarışıyorsun! Sim'ine kazandırdığın yetenekler, aşklar ve ortamlar her zaman vizyon yüklü.

Deli çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin sims karakterin deli tip! Sonuçta bu bir oyun, hayatta bile kendin olmak için bu kadar uğraş verirken bir simülasyonda neden kendini sınırlayasın öyle değil mi?

Mükemmeliyetçi çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin sims karakterin mükemmeliyetçi tip! Sen oynadığın tüm oyunlarda bu kafada olmalısın, hele bi de bahsi konu kendi yarattığın karakterin olunca mükemmeliyetçi olmamak elde mi? Özene bezene oluşturmuşsun sonuçta!

Heyecan verici çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin sims karakterin heyecan verici tip! Oyunda biraz daha rahat olmak, istediğin kişiyle istediğin şekilde yaşamak ve bunun kaosuyla uğraşmak istiyor olman kadar normal bir şey yok. Normal hayatında da adrenalin senin için önemli bir hormon zaten.

Sanatçı çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin sims karakterin sanatçı tip! Doğumundan itibaren Sim'ini yetiştirmeye başlayıp, müzisyen, ressam yapmak en büyük idealin. Hem evde vakit geçirmesi hem de iyi para kazanması da cabası! Senin gibi özgür ruhlu birinin yapacağı şey de bu zaten.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdullah-calar

Heyecan verici çıktı! Verdiğin cevaplara göre senin sims karakterin heyecan verici tip! Oyunda biraz daha rahat olmak, istediğin kişiyle istediğin şekilde yaşamak ve bunun kaosuyla uğraşmak istiyor olman kadar normal bir şey yok. Normal hayatında da adrenalin senin için önemli bir hormon zaten.

felisha

ama keşke sims 4 paketlerini şey etseydiniz

felisha

Hırslı. ah doğru

yaren-ilgin

Sanatçı

c10

Delisin dediler.

Görüş Bildir