Görüş Bildir

Twitter'da Soylu ve Özel Atışması: 'Cezai Ehliyetin Yok', 'FETÖ'nün Operasyonlarına Alkış Tuttun'

Anasayfa > Gündem

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel için 'cezai ehliyeti yoktur. Yani 46'dır2 ifadesini kullandı. Özel ise Soylu'ya cevap vererek 'Sen FETÖ'nün kumpas operasyonlarına alkış tutmuş, FETÖ'nün kanallarında şimdi kol kola olduklarını yerden yere vurmuş bir zavallısın' dedi.

İçişleri Bakanı Soylu, Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener’in 'Mehmet Ali Çelebi ve iki milletvekilinin istifasını ‘sarayın operasyonu' diye adlandıran ve linci başlatan Özgür Özel’in açıklaması” paylaşımını alıntılayarak, “Nedim Şener çok güzel yakalamışsın Ancak Özgür Özel’in cezai ehliyeti yoktur. Yani 46’dır' yazdı.

Özgür Özel sosyal medya hesabı üzerinden Soylu'ya cevap verdi

Özgür Özel sosyal medya hesabı üzerinden Soylu'ya cevap verdi

'Birlikte psikiyatri muayenesine gidelim'

'Birlikte psikiyatri muayenesine gidelim'

Twitter hesabından Soylu'nun kendisine yönelik sözlerine yanıt veren CHP'li Özel, 'Hodri meydan. Birlikte psikiyatri muayenesine gidelim. Sonucu kamuoyuna açıklayalım' ifadesini kullandı. Özel, şöyle devam etti:

'Sen FETÖ'nün kumpas operasyonlarına alkış tutmuş, FETÖ'nün kanallarında şimdi kol kola olduklarını yerden yere vurmuş bir zavallısın! Azılı bir nefret suçu failisin hacir altına alınman gerekir! Aman aman hadsiz Süleyman! Sakın bize bir daha hakaret etme sonra hakaret ettiklerinin yanında bitiyorsun el etek öpüyorsun! Allah göstermesin. #ÇarkçıSüleyman'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
90
61
18
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Hacibektaşi Veli

Aklı olan varsa Özgür Özel ile polemiğe girmez.... Küfür etmesine gerek kalmadan küfrü içinde hissedersin küfrü hayalinde canlandırır o küfrü yemişsin gibi h... Devamını Gör

Bozkurt

AKP'den hesap sormazsam namerdim! diyen Süleyman Soylu'nun şu durumuna bakarsak muayeden çıkacak sonuç az çok belli.

U

seviliyorsun özgür abi helal sana