Tüm Ünlüler Mahkeme Koridorlarında! Kaos Dolu Haftamızın Gıybet Kazanını Yine Fokurdatıyoruz! 🔥

240PAYLAŞIM

Bu hafta magazin açısından fenaydı, sevgili gıybetseverler. Ünlülerin hayatlarında hiç beklenmedik şeyler oldu. Bize de çekirdeklerimizi çitleyerek yorumlamak, dedikodusunu yapmak ve yer yer yargılamak düştü! 😂

Hazırsanız kaynatalım gıybet kazanını! 🔥

1. Haftanın en bomba olayı kesinlikle Demet Akalın ve Okan Kurt'un boşanmasıydı!

Öncesinde bildiğiniz gibi haciz haberleri konuşuluyordu. Açıkçası bir süredir devam eden maddi problemler sürekli konuşulduğu için pek de ciddiye alınmamıştı fakat bu defa durum ciddiymiş!

Kurt Ailesi'ne ait şirketin, piyasaya ve bankalara 150 milyon liraya yakın borcu varmış. 36 milyon liralık borç nedeniyle de haciz kararı alınmış. Hem de çiftin yaşadıkları eve!

Şimdi biz de ilk başta "Malları korumak için formaliteden boşanmışlardır yaa" demiştik ama çok özel gıybetleri sonradan öğrendik!

Eyvahlar Olsun! Haciz Haberleri Üzerine Demet Akalın ve Okan Kurt Ciddi Ciddi Boşanıyor! 😱 - onedio.com
Eyvahlar Olsun! Haciz Haberleri Üzerine Demet Akalın ve Okan Kurt Ciddi Ciddi Boşanıyor! 😱 - onedio.com

Bu boşanma öylesine bir boşanma değil; gerçek bir boşanmaymış! Zira söylentilere göre; haciz memurları eve gelince Akalın'ı "Birkaç parça bir şeyler alacaklar, merak etmeyin" diyerek evden uzaklaştırmışlar. Akalın ise eve döndüğünde neredeyse Hira'nın odasına kadar her şeye el konduğunu görmüş ve şoke olmuş. Ertesi gün Beykoz adliyesindeki boşanma davasında ise Okan Kurt ağlamaklı bir şekilde "Karımı seviyorum, ayrılmak istemiyorum" dese de; Akalın "Beni ailecek dolandırdınız" diyerek acımadan boşamış Kurt'u! 😱

Eyvahlar olsun!

E tabi bu haber biraz düşman sevindirdi ve eski kavgaları alevledi! 🔥

Skandallar Kaldığı Yerden Devam Ediyor: Demet Akalın-Demet Şener Kavgası Büyüdükçe Büyüyor! - onedio.com
Skandallar Kaldığı Yerden Devam Ediyor: Demet Akalın-Demet Şener Kavgası Büyüdükçe Büyüyor! - onedio.com

Herkesin birbirinin düşüşünü beklediği bu alemde böyle bir fırsat kaçar mıydı?! 

Demet Şener ve Akalın yine birbirlerine sadece dolaylı yollardan, Instagram yorumları aracılığıyla girdiler. Akalın şu aralar durak bilmeden konserlerine devam ediyor. Bakalım günler neler gösterecek...

2. Bir diğer gıybet de güzel haberlerini geçen hafta verdiğimiz Mert ve İdil Fırat çiftinden...

Düğünlerine İdil Fırat'ın babası da, Sezen Aksu da katılmadı. İdil Fırat ise bu durumu "Sağlık sorunları sebebi ile gelemediler" diyerek geçiştirdi. İki ünlünün de aynı günde sağlık sorunu yaşamasını biz biraz "şey" bulduk ama bilemiyoruz tabi... Söylentilere göre, İdil Fırat'ın babası bu evlilikten razı değildi. Sezen Aksu da eski dostunun yanında yer aldı.

Ardından ise Mert Fırat'ın Instagram üzerinden verdiği ufacık bir beğeni gene kaos ateşini yaktı! 😂

Zorla Evlendirildiysen Göz Kırp! Mert Fırat, Kendisine Yapılan Komik Yorumu Beğenince Ortalığı Karıştırdı! - onedio.com
Zorla Evlendirildiysen Göz Kırp! Mert Fırat, Kendisine Yapılan Komik Yorumu Beğenince Ortalığı Karıştırdı! - onedio.com

Bu evliliğin arka planında neler oluyor?! 😂

Bu çift kendisinden bir süre daha söz ettirecek gibi...

3. Geçtiğimiz hafta doğum yapan Şükran Ovalı ise bu hafta doğum fotoğraflarını yayınlayınca baya şaşırdık doğrusu!

Öyle bir ortamdı ki, resmen film seti gibi! 😱

Bir tek bizim olmadığımız bu ortamda tüm dostlar, çok sevdikleri bu çifte destek vermek için bir araya geldiler.

Bütün Ünlüler Destek Olmaya Geldi! Birbirinden Renkli Görüntüleriyle Şükran Ovalı'nın Doğumu - onedio.com
Bütün Ünlüler Destek Olmaya Geldi! Birbirinden Renkli Görüntüleriyle Şükran Ovalı'nın Doğumu - onedio.com

Son derece güzel, samimi bir buluşmaydı doğrusu. Çok beğendik. Amaaaa... 

Caner Erkin cephesinde bir olay daha yaşanmaktaydı bu sırada!

4. Olaylı boşanma ve velayet davası derken işlerin iyice çirkinleştiği Caner Erkin - Asena Atalay meselesinde yeni bir karar alındı!

Bildiğiniz gibi Caner, Asena'yı çocuğu için değil kendisi için daha fazla para istemekle suçlayarak, “Oğlumu para için kullanıyor” demişti. Bu hafta ise küçük Çınar'a bir kayyum atanmasına karar verildi. Kayyum, Çınar'ın harcamalarına ve verilen nafakaya dair denetimlerde bulunacak ve sürecin sonunda velayetin kimde olması gerektiğine karar verecek. Hadi hayırlısı!

5. Mabel Matiz de bu hafta mahkemelere düşen ünlülerimizdendi... Hem de son derece absürt bir sebeple!

Çektiği klibinde bir dolar kullandığı sebebiyle FETÖ üyesi olmakla suçlanan Matiz adliyeye giderek ifade verdi.

Bahsi geçen klipte Matiz etrafa bir sürü dolar saçıyor... Sebep bu! Soruşturma ise devam ediyor.

6. Şaşırmadık aslında... Bu hafta Nihat Doğan iki kız çocuğunu alıkoymaktan dolayı gözaltına alındı.

Kendisini yine "Beni yıkmaya çalışıyorlar, bu bir komplo, ben 15 Temmuz'da tankların önüne çıktım" gibi cümlelerle savundu. Haberin detaylarını zaten sizler için derlemiştik. 👇

Sonuç ne mi oldu?

"Toplum Değerlerinin Bir Simgesi, Bir Misyon" Olarak Nihat Doğan İki Çocuğu Alıkoyma İddiasıyla Yine Gündemde! - onedio.com
"Toplum Değerlerinin Bir Simgesi, Bir Misyon" Olarak Nihat Doğan İki Çocuğu Alıkoyma İddiasıyla Yine Gündemde! - onedio.com

Nihat Doğan, çocukların ailesiyle "görüştü" ve aile şikayetlerini geri çekti...

Bu böyle.

7. "Bunlara nasıl bir şey olmuyor ya?!" diye sorabilirsiniz. Biz de sorduk doğrusu... Reza Zarrab, yine hayatın tadını çıkarıyordu.

Amerika'da bir suşi restoranında yanında bir kadınla görüntülenen Zarrab magazin gündemine düştü elbette. Yaşanan bunca yolsuzluktan, davalardan ve iddialardan sonra ortalıktan adeta yok olan Zarrab'ın yanındaki kadın ise Ebru Gündeş'in yakın arkadaşı ve hayranı olan Ayşegül Akgün'dü. Gündeş bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

8. Nur Yerlitaş'ın ise adeta sağlık sorunları bitmiyor...

Daha önce meme kanseri teşhisiyle zor günler geçiren ve bir süre adeta hastanelerden çıkamayan Yerlitaş, şimdi de beyin kanseri sebebiyle bir operasyon geçirdi. Ünlü arkadaşları onu yalnız bırakmadılar. Acil şifalar diliyoruz.

9. Sevimli bir haberle tansiyonu biraz indirelim haydi... Yakışıklı oyuncumuz Buğra Gülsoy, evleniyor!

Söylentilere göre sevgilisi Nilüfer Gürbüz iki aylık hamile!  23 Eylül’de sade bir törenle evlenmeyi planlayan çiftin nikah şahitleri de Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk olacak.

Hadi Allah tamamına erdirsin!

10. Veee bir ilişkiyi daha tarihe gömüyoruz! Murat Dalkılıç ve Hande Erçel hakkında konuşmamız lazım!

Geçen hafta feci bir kavga ettiklerini ve Erçel'in beraber yaşadıkları evi terk ettiğini anlatmıştık hatırlarsanız. İşte yine iddialara göre, bu hafta Dalkılıç elinde bir yüzükle Erçel'in kapısına dayanmış ve evlilik teklifinde bulunmuş. Klasik, kötü giden ilişkiyi evlilikle kurtarma stratejisi anladığımız kadarıyla! 😂

Ama Erçel (Bir Boluğur değil, gerçek bir kalpkıran!) bu teklifi reddetmiş. Yine Erçel'in yakın çevresinin teyitlemelerine göre, bu ilişkinin yeniden başlama gibi bir imkanı yokmuş artık.

Büyük geçmiş olsun!

11. Bir aşk haberi de Hande Yener'den... Bir süredir sevgilisi Ümit Cem Şenol ile ayrıydı biliyorsunuz. Barıştılar!

2016'dan beri süren ilişkide iki kez evlilik aşamasına gelinmişti ama bir şekilde ayrılmışlar ve bir türlü tamamına erdirememişlerdi. Son ayrılıkları da "bu defa son" dedirtiyordu. Ama İstanbul Moda Haftası'nda beraber görüntülendiler. Bakalım bu defa bu ilişki nereye varacak?

12. Talat Bulut sosyal medya üzerinde çok mutlu bir profil çizmeye devam ediyor ama işin iç yüzü öyle değil!

Yasak Elma dizisine taciz iddialarından sonra geri dönen Bulut'a son derece soğuk bir tepki olduğu konuşuşuyor. Söylenenlere göre Şevval Sam, yan yana oynadıkları sahneler dışında Talat Bulut'la asla konuşmuyor ve muhatap olmuyormuş!

13. Şeyma Subaşı ise yine bir "çalıntı" haberi ile gündemde...

Şeyma Subaşı ise yine bir "çalıntı" haberi ile gündemde...
Şeyma Subaşı ise yine bir "çalıntı" haberi ile gündemde...

Bildiğiniz gibi bir mücevher markasının yüzü olmuş ve kendi tasarımlarını da bu marka dahilinde satışa sunmuştu. Ama bu tasarımların çalıntı düzeyde esinlenme olduğu sosyal medya sayesinde yine ortaya çıktı. Bakalım Subaşı bu iddialara nasıl tepki verecek?

14. Neyse, biraz da işiyle gündeme gelen, kazanan ve daima harika şeyler yapan çiçek gibi ünlülerimizden bahsedelim... Mesela Serenay Sarıkaya!

Prensesimiz Serenay #dünyaçöptoplamagünü etkinliklerine katılıp çöp topladı. Bilinçlendirme amaçlı da sosyal medya hesabından paylaşımlar yaptı. Ayrıca bir süredir reklamlarında oynadığı giyim markasıyla bu sene de anlaşma imzaladı ve senelik 1,5 milyon TL alacağı iddia edildi.

15. Kazanımızı zenginin malıyla çenemizi yorarak kapamaya alıştık: İşte Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın bebek harcamaları!

Oğulları Hamza Arda'yı Kasım ayında kucağına alacak olan çift alışverişlere başlamışlar. İlk olarak 8 bin TL'lik bebek arabası alan çiftin harcamalarını daha çok konuşacağız gibi duruyor!

16. Seda Sayan?!

Evet, Seda Sayan'ın bu paylaşımı sosyal medyada baya ses getirdi. "Bacımız yerde boylu boyunca uzanarak ne yapıyor?!" diye sorarsanız, cevabı: Falling Stars Challenge! 😂

Bacımız trendleri iyi takip ediyor. Haftaya görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mzcool85

benliğimden aşağı kasım paşa kavşağı....

bankie

Bu magazin simsarları sürekki "Demet çok çalışkandır, buralara da tırnaklarıyla kazıyarak(!) geldi." diyip duruyorlar; benim anlamadığım duyan da asgarî ücrete tuvalet temizliyor, bir firmada çaycılık ya da okulda hademelik yapıyor sanıp acıyacak. Afedersin de "beach cluplar da, gece cluplerinde" 3-5 saati 50-100 bin TL'ye biz de seve seve çalışırız, pek muhterem magazinciler; teyzenizin komşusu yapsa hayat müşterek bu ne biçim kadın, para varken iyi de yokken mi kötü dersiniz o yüzden Türkiye gibi bir ülkede insanların hayalini bile kuramadıkları paraları kazanan insanları acındırmayı bırakın. Bir de bu firmalar bu Şeyma Subaşı Ilıcalı'dan bile isteye daha ne kadar kazık yiyince doyacaklar acaba merak ediyorum.

seko_m

Falling stars challenge :) hər gün təzə şey çıxartmasalar başlarına daş düşər. Allah ağıl versin

yklndr

ben ne zaman gündem olucam acaba

Görüş Bildir