Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çeşitli Eklemelerle Bambaşka İfadelere Bürünen 24 Trafik Levhası

 > -
Abone ol

İtalyan kökenli Fransız sokak sanatçısı Clet Abraham trafik levhalarını çeşitli minimal süslemeler ile bambaşka bir görünüme sokuyor. Sadece Avrupa sokaklarıyla sınırlı kalmayıp gittiği bütün ülkelerde de bu çalışmalarını uygulayan Abraham'ın amacı bu mizahının yanında özgürlüklerin kısıtlanmasını protesto etmek. Devlet malına zarar verdiği gerekçesiyle sürekli ceza kesildiğini belirten sanatçı yaptığı işin vandalizm olmadığını belirterek bu cezaları kesinlikle kabul etmiyor. 

Instagram Hesabı

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Çoğu cezalandırılır inş veya sanatı başka yerde icraa etsin demiş ama, bunlar zaten o şekilde resimleştirilip, o şekiilde yerleştirilmiş levhalara benziyorlar. Trafik bilgisinden yoksun bir halka sahip olan devlet bunların aktif olmasına zaten izin vermezdi bence.

bcb54

manyak bunlar ya :D

minotaur

13 - Ordu Jimnastiği Tüfeksiz Hareketler Serisi 12 Numaralı Hareket :)

enda

melih kankim görmesin :d ankaranın ankradaki tüm tabelaların ......................

sevimsiz-kedi-yavrusu

Çok güzel ama tabelalar can güvenliğimiz için var. Sürücülerin onu anlamaması hem onları hem de yayaları tehlikeye sokar. Bu yüzden sanatını başka mecralarda icra etmesi gerekir.

Görüş Bildir