Görüş Bildir

"Töre ile Ön Anlaşma Yapacaklar"

Anasayfa > Gündem

Beşiktaş'ın sezon başında Rubin Kazan takımından tüm haklarıyla transfer ettiği Gökhan Töre, performansıyla pek çok Avrupa takımının ilgi odağı oldu.

Beşiktaş'ın sezon başında Rubin Kazan takımından tüm haklarıyla transfer ettiği Gökhan Töre, performansıyla pek çok Avrupa takımının ilgi odağı oldu. Son olarak Club Brugge maçında İtalya'nın en büyük takımlarından bir tanesi milli futbolcuyu transfer etme kararı aldı.

Konuyla ilgili olarak ise bir Türk menajerle toplantı yaptılar. Bu ünlü İtalyan takımıyla konuda toplantı yapan FIFA menajeri Saffet Balkan, önemli açıklamalar yaptı.

İTALYANLAR FİYATI BİLE BELİRLEDİ

Radyospor'un canlı yayın konuğu olan Balkan, “İtalyanlarla bir toplantı yaptım. Gökhan Töre'yi izleyen bir çok takım var. Benden bilgi aldılar. Ama Beşiktaş'ın isteyeceği transfer ücretini çok az kulüp ödeyebilir. Bu nedenle izleyen bir çok takım devreden çıkmak zorunda kalacak. Gökhan gerçekten çok iyi bir maç çıkardı. İngiltere, İspanya ve İtalyan gibi ülkelerden bir tanesinde oynama zamanı geldiğini düşünüyorum. Çünkü artık olmuş bir futbolcu. Büyük ihtimalle yaz döneminde ülkemizi yurtdışında en iyi şekilde temsil edecektir. İtalya'nın 4 büyük takımından bir tanesinin kulüp menajeriyle bu konuyu bir toplantı yaparak, daha somut olarak, konuştuk. Ama bu kulübün ismini veremeyeceğim. Fiyatı öğrenmek istediler. Beşiktaş onu kolay kolay bırakmayacaktır. Beşiktaş'ın ne karar alacağını bilmiyoruz. Beşiktaş'la önümüzdeki günlerde görüşeceğiz. İtalyanlar'ın Gökhan transferi için belirledikleri bir rakam var. O rakam olursa, hemen ön anlaşma yapacaklar. Beşiktaş'ın isteyeceği parayı ödeyebilecek çok az takım var. Gökhan Töreni'nin isteyeceği ücret de önemli. Bence yüksek maliyeti rağmen İtalya'nın ilk dördünde, İspanya'nın ilk 4'ünde ve İngiltere'nin ilk 5 takımında oynayacak kapasitede” dedi.

Gökhan Töre'yi İtalya'dan Juventus ve Inter Milan'ın istediği öğrenildi.

Radyospor

Kaynak: http://www.sporx.com/menajeri-konustu...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?