Görüş Bildir
Haberler
THY Özür Diledi

THY Özür Diledi

Fatih UZUN
08.08.2014 - 17:26

Thy Özür Diledi

Türk Hava Yolları İstanbul'da iptal edilen seferlerle ilgili bir açıklama yayınlayarak 'Bugün ve tüm hafta sonu yaşanması muhtemel sefer iptalleri, aksaklıklar ve sebep olduğumuz sıkıntılar için özür dileriz' dedi.

Türk Hava Yolları (THY), bugün ve tüm hafta sonu yaşanması muhtemel sefer iptalleri ve aksaklıklardan dolayı özür diledi.

THY'nin resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, dün yaşanan hava muhalefeti sebebiyle İstanbul merkezli birçok uçuşun farklı noktalara yönlendirildiği ifade edilerek, diğer şehirlere inmek zorunda kalan tüm uçak ve ekiplerinin de planlandığı diğer seferleri olumsuz etkilediği kaydedildi.

İptallerle ilgili en güncel bilgilerin şirketin internet sitesinden öğrenilebileceği vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

'İstanbul'da yaşanan kötü hava şartları ve iptaller sebebiyle binlerce yolcumuz otellere alınmıştır. Gerek otellerde yaşanan doluluklar ve yer bulamama sıkıntısı; gerek İstanbul'da ulaşımda yaşanan sorunlar sebebiyle vermeye çalıştığımız otel hizmetini layığıyla yerine getirememiş olmaktan ötürü üzgünüz. Aynı şekilde, çağrı merkezinde yaşanacak olası yoğunluklar sebebiyle önlemler alınmış olmakla beraber; iptalden etkilenen yolcu sayısının yüksek oluşu sebebiyle hatlarda yoğunluk ve beklemeler olmaktadır.'

İptal nedeniyle biletini iade etmek isteyen yolcuların işlemlerini daha sonra herhangi bir satış ofisinden yaptırılabileceği kaydedilen açıklamada, biletlerin herhangi bir kesinti olmaksızın iade edileceği bildirildi. 

AA

İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın