Tarihin En Azılı 16 Suçlusunun Çocukluk ve Son Hallerinin Fotoğrafları

 > -

Sevilmediler, öldürüldüler, suçluydular... Tarihin en azını suçlularının çocukluk fotoğrafları ve son hallerinin fotoğrafları...

1. Ted Bundy

Amerikalı bir seri katil, çocuk kaçıran, tecavüzcü ve nekrofili olan Ted Bundy, resmi kayıtlara göre otuz altı kişiyi öldürdü. Elektrikli sandalyeye mahkum edilerek infaz edilmeseydi bu sayı çok uç noktalara ulaşacaktı.

2. Benito Mussolini

Neredeyse İtalya'nın sonunu getirmek üzere olan Benito Mussolini, ortakları tarafından ihanete uğradıktan sonra Milano sokaklarında halka açık bir şekilde asılarak infaz edildi. Tarihin en nefret edilen şahıslarından biri olarak tanınıyor.

3. Usame Bin Ladin

El Kaide'nin kurucusu olan Usame Bin Ladin, 11 Eylül 2001 tarihinde New York'a yapılan saldırıyla tarihin en büyük terörist saldırısının ardında tanınan isim olarak hafızalara kazındı. Yaptığı saldırı neredeyse 3000 kişinin ölümüyle sonuçlandı.

4. Jeffrey Dahmer

17 erkek çocuğunun katili olarak tanınan Jeffrey Dahmer'ın cinayetlerinin ardında daha ilginç bir gizem yatıyor. Bulunan 17 küçük çocuk cesedinin bazı organları eksikti. Yapılan testlerin sonucunda Dahmer'ın çocukları yediği anlaşıldı.

5. Joseph Stalin

Rusya'nın lideri olduğu dönemde Stalin, devlet bünyesinde farklı pek çok kişiyi öldürmekle hükümlü tutuldu. Ayrıca polis güçlerine de yaptığı müdahalelerden sonra paranoya teşhisi konulan Stalin'in daha sonra gizli politik aktivitelerinden dolayı binlerce kişinin ölümüne neden olduğu da ortaya çıktı.

6. Heinrich Himmler

Hitler'den sonra Nazi Almanya'sının tanınan en otorite sahibi kişisi olan Himmler, toplama kampının kurucusu olarak biliniyor. Resmi kayıtlara göre yaklaşık olarak altı milyon masum Yahudi'nin ölümünden sorumlu.

7. Adolf Hitler

1889 doğumlu Hitler ise tarihte tanınan en büyük diktatörlerden biri oldu. İkinci Dünya Savaşı'nın başlamasında büyük rol oynayan Hitler de altı milyon Yahudi'nin ölümünden sorumlu.

8. Saddam Hüseyin

Tüm zamanların en agresif diktatörü olarak bilinen Saddam Hüseyin, Amerikan ordusu tarafından yakalandığında insanlığa karşı işlediği suçlarla cezalandırılmıştı. Bu suçlar masum kadınlara ve çocuklara yaptığı işkenceleri, yasa dışı tutuklamaları ve yüzlerce insanın ölümünü içeriyordu.

9. John Wayne Gacy

Amerikan tarihinin en tüyler ürpertici suçlularından biri olan Gacy, tecavüzcü ve seri katil olarak tanınıyor. Altı yıl içinde 33 erkek çocuğa karşı cinsel istismarda bulunduktan sonra onları öldürdü.

"Katil Palyaço" ünvanına sahip olan Gacy'nin bu ünvanının ardında gönüllü olarak küçük çocukların doğum günü kutlamalarına palyaço kostümüyle gidip onları "Palyaço Pogo" olarak eğlendirmesi yatıyor.

10. Jim Jones

Adı çıkmış kült bir lider olan Jones, ikna kabiliyeti güçlü, suç işleme eğilimine sahip bir suçlu. Resmi kayıtlarda tarihin en büyük toplu katliamlarından birini yapmasıyla bilinen Jones, Jonestown Katliamı'nda 900'den fazla kişinin ölümünden sorumlu.

11. Richard Ramirez

14 masum insanı vahşice öldürmesiyle tanınan Ramirez, yaptıklarından dolayı kendini hiç suçlu hissetmediğini dile getirmiştir. Resmi kayıtlarda seri katil, tecavüzcü ve hırsız olan Ramirez'in bir satanist olduğu da söylentiler arasında.

12. Kim Jong-il

Kuzey Kore'yi diktatörlükle yönettiği dönemde halk yoksulluk ve açlıkla mücadele ediyordu. Kuzey Kore halkının yaşamını esir çalışma kamplarıyla daha zor bir hale getiriyordu.

13. Mao Zedong

Çin'in eski liderlerinden birisi olan Zedong ise yaşam şartlarını zorlaştıran yasaları kabul etmesi ve 1949 ile 1976 yılları arasında 70 milyona yakın kişinin ölümünden sorumlu olmasıyla tanınıyor.

14. James Holmes

Colorado eyaletinde bir sinemayı kapattırdıktan sonra katlettiği insanlarla resmi kayıtlara geçti. Daha film başlamadan 12 kişiyi öldürdüğünde salondaki kimse bundan haberdar bile değildi.

15. Anders Behring Breivik

2011 yılında 77 kişinin ölümünden sorumlu olan Breivik, bir aracı bombaladıktan hemen sonra bir yaz kampını kurşun yağmuruna tuttu. Kurbanlarının büyük bir çoğunluğu küçük çocuklar.

Üstelik kendisi geçtiğimiz günlerde hastane şartlarının insancıl olmadığı dolayısıyla Norveç devletine dava açmıştır.

16. Charles Manson

Annesi 16 yaşında bir hayat kadınıyken dünyaya gelen Manson, annesinin hapse düşmesinin ardından zor bir çocukluk geçirdi. Bir arkadaş grubuyla birlikte katlettiği insanların net sayısı bilinmese de en az 35 kişiyi parçalara ayırdığı biliniyor.

Nefret edildiği kadar kendisinin serbest bırakılması için kampanyalar düzenleyen bir hayran kitlesine de sahip.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
charles-iv

Nerede Tayyip'in çocukluğu???

hsyntnc

Silivri çok soğuktur şimdi dostum, karıştırma hiç oraları.

tayfun-tai-cardak

Gözler birini daha aradı bu listede

Gizli Kullanıcı

#3 Şu adamı da rahat bırakın artık bunu da ABD yetiştirdi. İkiz kuleler saldırısını da Irak'a girmek için uydurdu.

Gizli Kullanıcı

#8 Amk ABD'si neden Orta Doğu'ya gelip Saddam Hüseyin'i avlıyor amk !!?? 8.000 Km ötedesin be amk salağı ne buralara geliyon ??? Suriye'deki savaşı da sen başlattın bunu da biliyoruz.

handsome-cucumber

Are u serious ?

Gizli Kullanıcı

Yes.

furkan-merakli

Charles Manson hala ölmedi mi la o.O 81 yaşına geldi adam

Görüş Bildir