Görüş Bildir

Survivor'da Şok Ayrılık! İlk Defa Bir Yarışmacı Kendi İsteği ile Adaya Veda Etti

Haberler
> TV
> Survivor'da Şok Ayrılık! İlk Defa Bir Yarışmacı Kendi İsteği ile Adaya Veda Etti

Survivor'da sular bir türlü durulmuyor. Öte yandan bu seneki yarışmanın gelmiş geçmiş en zor Survivor olduğu iddiası da doğru gibi görünüyor.

Oyunların zorluğu ve yarışmanın daha erken başlayıp iklimin daha sert olduğu döneme denk gelmesi gibi faktörlerin yanı sıra yarışmacılara verilen erzak da şimdiye kadarkilerin en azı.

Durum böyle olunca da açlık dayanılmaz hale gelip yarışmacıları pes etmek zorunda bırakabiliyor.

Gönüllüler takımından Eser West de açlığa daha fazla dayanamadı ve bu zorlu sınavı geçemeyip yarışmayı terk etme kararı aldı.

Zaten ilk haftadan beri açlığa tahammül edemediğini söyleyip bu sebeple pek çok defa sinir krizi de geçiren yarışmacı sonunda teslim bayrağını çekti.

Eser geçtiğimiz hafta, neredeyse tüm kavgaların içinde olduğu ve agresif tavırlar sergilediği için Acun Ilıcalı tarafından da uyarılmıştı.

Yapım ekibine bu şartlara daha fazla katlanamayacağını söyleyen Eser West alınan karar ile diskalifiye edilerek evine gönderildi.

Performans ile yarışmanın favorilerinden olan, hafta birincilikleri kazanan ve Acun Ilıcalı'nın "Kıbrıs'taki finalin en büyük adaylarından" dediği yarışmacı arkadaşları ile vedalaşıp adadan ayrıldı.

Böylece Survivor tarihinde ilk defa bir yarışmacı açlığa dayanamayıp kendi isteği ile yarışmayı terk etmiş oldu.

Eser West'in gidişi ile bir kişi eksilen Gönüllüler takımına bugün yeni bir yarışmacının katılacağı açıklandı.

Eser West'in gidişi Twitter'da da gündem oldu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
207
107
48
41
27
21
14
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?