Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Survivor'a Damga Vuran İsim Ada'ya Veda Etti! Twitter Yorumlarıyla Geçen Haftanın Özeti

1bPAYLAŞIM

Kıran kırana geçen ve oy potansiyeli oldukça yüksek isimlerin mücadele ettiği bir eleme gecesi yaşadığımız haftada neler yaşandı, o iddialı isimlerden hangisi adaya el salladı bir göz atalım.

Haftaya hızlı giren Ünlüler ilk dokunulmazlığın sahibi oldu.

Bireysel dokunulmazlık oynamak zorunda kalan Gönüllüler'de ise kolye Ogeday'a gitti.

İlk konseydeki oylamada Gönüllüler oy çokluğu ile ilk elenme adayı olarak Erdi'yi gösterdiler.

Bireysel dokunulmazlığın sahibi Ogeday ise kavgalı olduğu Berna Keklikler'in ismini verdi ve böylece ilk iki isim belirlenmiş oldu.

İkinci dokunulmazlık oyununda ise gülen taraf Gönüllüler takımıydı.

Bu arada Erdi de aylar sonra bir galibiyet alarak oyunun kazanılmasında katkıda bulundu. Tarık Mengüç gittikten sonra galibiyete hasret kalan Erdi, Serhat Akın'dan puanı kapmayı başardı.

Bu defa bireysel dokunulmazlık oynama sırası Ünlüler'deydi ve kazanan ufak bir operasyon geçirdikten sonra adaya dönen Serhat Akın oldu.

İkinci konsey Ünlüler takımı için yapıldı ve oylamada potaya çıkan isim Sabriye olarak belirlendi.

Serhat Akın'ın Adem ismini vermesiyle de gitme adayı dörtlü belirlenmiş oldu ve bu güçlü potadan kimin gideceği merakla beklenmeye başlandı.

Birleşme partisi öncesi yapılan son konseyde halk oylaması ile Erdi adaya veda eden isim oldu. Erdi performansı ile olmasa da konuşmaları ve ilginç tarzıyla bu sene Survivor'a damga vuran isimlerden biriydi.

Herkesi karşısına çıkması için potaya davet eden, kendine güveni yüksek, Göz6 ile beraber toplam 14. defa eleme adayı olarak gösterilen, kavgaları ve bitirim kişiliği ile nam salan Erdi, böylece göbeğini Dominik'te bırakarak dönüş biletini almış oldu.

Ayrıca yine en iyilerin açıklandığı konseyde erkeklerde Adem birinci olurken ikinciliği Ogeday elde etti.

Kadınlarda ise Sema yine birinci olurken arkasından gelen isim Elif'ti.

Haftanın en ilginç gelişmesi ise Sabriye'nin "Boğa moğa dinlemem atarım tekmeyi" diyerek Serhat Akın'ın üzerine yürümesi oldu.

Ertesi gün sert bir uyarı alan Sabriye'ye, bundan sonraki herhangi bir agresif hareketinde adadan gönderileceği söylendi.

Geçtiğimiz hafta Twitter ahalisi Survivor hakkında neler konuşmuş, onun için de sizi şöyle aşağıya alalım.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
logicaldoor

Bir de pehlivan vardı bir tane. O da bunun gibi elini kolunu sallaya sallaya, tuhaf tuhaf konuşuyordu. Bir iki kere sohbetlerini gördüm, hacıvat'la karagöz gibiydiler...

invisible-man

tam bir sığır

marblingg

Kız kardeşim Bayrampaşa'da Forum İstanbul'un karşısında oturuyor, bu Erdi denen arkadaş yüzünden kimseye söylemiyor Bayrampaşa'da oturduğunu :D

gaddar-kerim

Sonunda kurtuldu ekranlar bu çakma delikanlıdan, adamın duruşunda meymenet yok yılan gibi bakıyor, bakışının hakkını yaptıklarıylada veriyor ama tam bir kolpa boş beleş insan tipi, buna bu zamana kadar prim verenler utansın, ekürisi Berna da elenirse tamam olur.

krcvicnte

Kurtulduk Erdi malından

Görüş Bildir