Görüş Bildir

etiket Suluboya ile Yapıldığına İnanamayacağınız 15 Mükemmel Fırça Darbesi

Haberler
> Suluboya ile Yapıldığına İnanamayacağınız 15 Mükemmel Fırça Darbesi

Eric Zener, 25 yılı aşkın bir süredir resim yapıyor. En iyi resimlerini birincil bir unsur olarak suyla tanır. Su çeşitli anlatıların kaynağı olmuştur: ruhsal ve fiziksel yenilenme, çocukluğun oyun ve eğlence dalgalarını ve nostaljik anılarını çekme. Eric, doğayla olan ilişkisiyle - dönüşüm kabiliyetindeki niteliklerinden - eşit derecede dönüştürücü nitelikte korku ve tehlike kalitesine sevinç yaratmak için ilham kaynağı olmuştur. Bu ilişkiyi sadece doğa ile olan su tablolarıyla değil, aynı zamanda 'Yolculuklar', 'Kara' ve 'Uyku' olarak sınıflandırdığı şeylerle keşfetmekten hoşlanıyor.

Eric Zener'in çalışmaları ABD'de ve uluslararası alanda 25 yılı aşkın bir süredir sergilendi. Kişisel sergi geçmişi büyük oranda San Francisco ve New York'taki uzun zamandır devam eden bayileriyle birlikte olmuştur. Ayrıca, Asya, Avustralya, Avrupa ve ABD'deki diğer galerilerdeki sayısız gösteri müfredatının bir parçası olmuştur. Eric'in eserleri sanat dergilerinde ve diğer yayınlarda yer aldı ve kapsamlı bir şekilde incelendi. Galeri temsilciliğinin yanı sıra, eserleri müze gösterileri ve uluslararası ikamet programlarına da dahil edildi.

Harika ötesi fırça darbeleri, gerçek fotoğraftan ayırt etmesi çok zor...

Kaynak: http://www.ericzener.com

1.

1.

2.

2.

3.

3.

4.

4.

5.

5.

6.

6.

7.

7.

8.

8.

9.

9.

10.

10.

11.

11.

12.

12.

13.

13.

14.

14.

15.

15.
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
299
211
63
14
14
13
9
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Emine Almalı

kardeş benim sulu boya ile yaptığım sadece 2 bulut,1 guneş, dağlar, dağların arasından akan nehir, ağaçlar ev... vs vs. Bunlar ne böyle sanat eseri sanat... :)

delirium

Sulu boyayı resimde kullanmak çok zor. Gerçekçi değilde daha çok tonlama üzerine kurulu resimlerde tercih ediliyor. Sadece sulu boya ile mükemmel eserler ort... Devamını Gör

Ne yetenekler var be