Startup Mentor Türkiye Girişimcilerle Mentorları Buluşturuyor!

-

Ankara – Startup Mentor Türkiye, gerçek bir firması ve çalışan bir ürün ya da servisi olan girişimcileri alanlarında deneyimli mentorlarla Aralık ayında ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde buluşturuyor!

Temel hedefi Türkiye’deki girişimcilik ekosistemini desteklemek ve geliştirmek olan Startup Mentor Türkiye Programı, girişimcileri tecrübeli mentorlarla buluşturarak gelişmelerine imkan yaratmayı amaçlayan bir girişim. 

Startupların birçok ortak sorununa yardımcı olabilecek ulusal ve/veya uluslararası deneyime sahip mentorları daha görünür kılmak, yatırım yapılabilir startup sayısını arttırabilmek, ve birçok açıdan sınırlı kapasitesi olan startupların gelişmelerine katkı sağlayabilmek için, ‘bilgi’, ‘deneyim’ ve ‘network’ sağlayabilecek mentorlarla girişimcileri “ücretsiz” buluşturan bir program. 

Başvuru Tarihi ve Koşulları

Startup Mentor Türkiye Programına başvuru yapmak isteyen startuplar için son tarih 2 Aralık'a kadar uzatıldı. Mentorların başvuru tarihi ise 25 Kasım 2014’de sonlandı. 

Başvurular arasından 15 girişimin seçileceği ve eşleştirildikleri mentorlar ile çalışmalara başlayacağı Startup Mentor Turkey programı kapsamında ‘1 gün bootcamp’ ve ‘3 ay mentorluk desteği’ sağlanacak.

Partnerler:

SMT Programı, özel sektör, sivil toplum, akademi, yatırımcı ekosistemi ve akredite iş melekleri  ağlarından oluşan geniş bir listenin partnerliğinde gerçekleştirilmektedir.

– ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu

– ODTÜ Girişimcilik Merkezi

– Galata İş Melekleri Ağı

– Boğaziçi Mezunları İş Melekleri Ağı (BUBA)

– Sirket Ortağım Melek Yatırımcı Ağı

– TURKISHWIN – Uluslararası Kadın Ağı

– Embriyonix Kuluçka Programı

– Viveka Kuluçka Merkezi

– Sabancı Üniversitesi Kuluçka Merkezi SUCool

– Gazi Teknopark

Onedio.com

– İcerik.com

– JCI Ankara

– European Mentoring & Coaching Council – Avrupa Mentorluk ve Koçluk Konseyi

Detaylı bilgi için: 

http://www.startupmentorturkey.com/

info@startupmentorturkey.com

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraOrta Doğu Teknik Üniversitesionedio
Görüş Bildir