Sosyal Medyanın Gündemi Zerrin Özer: 'Türk Erkeklerinin Yarısı Biseksüel, Kız Çocuğu Evlenirken Bakire Olmalı'

 > 
1.2bPAYLAŞIM

Türk popunun efsane isimleri arasında olan Zerrin Özer, bir gazeteye verdiği röportajda sarf ettiği sözlerle gündemde. Devlet sanatçısı olduğunu ve Türkiye'de kendini son derece özgür hissettiğini söyleyen Özer, röportajda kullandığı, 'Türk erkeklerinin yarısı biseksüel', 'Kız çocuğu evlenirken bakire olmalı' sözleriyle sosyal medyada tepki topladı.

Zerrin Özer, çıkardığı 'Beni Tanıma' single'ının tanıtımı nedeniyle bir röportaj verdi.

Posta gazetesinden Oya Çınar'ın sorularını yanıtlayan şarkıcı Zerrin Özer, verdiği cevaplarla sosyal medyanın gündeminde. Oya Çınar'ın 'Siz kendinizi özgür hissediyor musunuz?' sorusuna Türkiye'de son derece kendini özgür hissettiğini söyleyen Özer, Türkiye'nin özgürlükle ahlakı karıştırdığını söyledi:

''Türkiye’de son derece özgür hissediyorum. Çağ atlarken çoğu konuda Amerika’nın 100 sene gerisinde kaldık ama maşallah ahlaksızlık konusunda onlarla eşit ilerliyoruz. Ahlaksızlık diz boyu. Özgür olmak her istediğini istediğin gibi yapma hakkı tanımaz. Öyle şeyler duyuyorum ki aklımı oynatıyorum. Karı-koca yanlarına üçüncü bir partner aramaya çıkanlar var! Bu özgürlük değil, sapkınlık. Ahlaksızlık!''

'Bence de Twitter yasaklanmalı'

Coşkun Sabah'ın ''Elimde olsa Twitter'ı yasaklarım'' sözüne değinen Özer, Sabah'ı haklı bulduğunu söyledi ve devam etti: ''Valla doğru söylemiş. Bence de Twitter yasaklanmalı. Özgürlük iyi güzel de, o özgürlüğü edepli ve ahlaklı bir şekilde yaşayalım. Böyle düşündüğüm için geri kafalı oluyorsam onu da şükranla kabul ederim.''

'Erdoğan'ı seviyorum kime ne?'

Kültürüyle hep gurur duyduğunu söyleyen Özer, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sevdiğinin altını çizdi: ''Valla ben rahatım. Huzurluyum. Mutluyum. Neden bunu yaptıklarını anlamıyorum. Bir dönem ölüm tehditleri bile aldım. Ben Türkiye’de Zülfikar kolye takan ilk insanım. Kültürümle hep gurur duydum. Ama sırf Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı seviyorum, TRT’de program yapıyorum diye de kimse bana bunu reva göremez. Bir kere ben o insanı her yönüyle tanıyorum. Haksızlıklara, adaletsizliğe tahammülüm yok. Sevemez miyim ya! Kime ne?''

'Örf ve adetler sebebiyle itiraf edemiyorlar'

Özer, aşka ve metafizik hiçbir ilişkiye inanmadığını belirti. Şefkat ve sadakatin günümüzde olmadığını söyleyen Özer, Türk erkeklerinin yüzde 50'sinin biseksüel olduğunu, örf ve adetler sebebiyle bunu itiraf edemediğini öne sürdü.

'Şimdiki insanların modernlik anlayışını benimsemiyorum'

Oya Çınar'ın Zerrin Özer'e geçmişte yaşadığı tecavüz olayını hatırlatması üzerine Özer, ''Evet, bu yüzden bekaret içimde kalan bir ukde oldu. Belki tecavüze uğramasaydım bekarete böyle bir anlam yüklemeyecektim.'' ifadelerini kullandı. 

'Kız çocuğunuz olsa onun da evlenene kadar bakire olmasını ister miydiniz?' sorusuna ise Özer, ''Evet, bakire olarak yetiştirirdim. Yani ben aşırı rahatlığı, saygısızlığı sevmiyorum. Şimdiki insanların modernlik anlayışını benimsemiyorum. Saygı, edep kalmadı artık.'' cevabını verdi.

Özer'in röportajı sosyal medyanın gözünden kaçmadı👇

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir