Sosyal Medya Ne Tuhaf! Taylor Swift'in Bir Satanist Liderin Klonu Olduğu Komplo Teorisi

707PAYLAŞIM

Yuh dedirten haberlerde bu hafta sosyal medya yine bizleri şaşırtmadı. Taylor Swift'in Zeevay LaVey ile olan benzerliği yine paylaşım konusu oldu ve sosyal medyacılar konuş konuş bitiremediler. Detayları Buzzfeed'den derledik.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/bradesposito/ta...

Şimdi bu kızımız Taylor Swift. Hepiniz tanırsınız kendisini.

Bu Zeena LaVey. Bu kadını pek tanımıyor olabilirsiniz, Taylor kadar meşhur değil ama yine kendine göre bir hikayesi var.

Zeena da Amerikalı bir sanatçı ve müzisyen. Ama o ayrıca Şeytan Kilisesi kurucularından biri olan Anton Szandor LaVey'in kızı ve kilisenin 1985 - 1990 başrahibeliğini yapmış biri. 

Şeytan Kilisesi'nden ayrıldıktan sonra ise LaVeyan satanizminden vazgeçti ve 'sethiyanizm'i kabul etti. Bu da aslında daha sonradan şeytanlaştırılan bir Mısır Tanrısı'ndan gelen bir din. 2012 yılında Vice dergisine verdiği röportajda Zeena, Tanrı Seth'in arada olması sebebiyle babasının ona öğrettiği herşeyin bir yalan olduğunu düşündüğünü söyledi. Zeena zaten 2002 yılında Seth Tapınağı yüksek başrahibesi olarak seçişmişti.

Şimdilerde ise Zeena'nın Tibetli Tantrik Budizm'e inandığı düşünülüyor. Anladığınız üzere Zeena'nın dini geçmişi biraz karmaşık.

Ama internet üzerinde Zeena ve Taylor arasındaki benzerlik hep konuşulan bir şeyler olmuştur.

Sizce Taylor Swift ve Zeena LaVey arasında bir bağ var mı?

Uyku tutmayanlar Twitter'da komple teorisi yapıyor artık günümüzde.

Taylor Swift, 1985'te çok tanınmış bir satanist olan Zeena Lavey'in DNA'sından klonlanmış.

İkisi arasında kesin bir ilişki var ama nedir bilemeyenler de var.

Benzerlik tabi ki yalnızca dış görünüşünden kaynaklı. Taylor Swift'in Zeena'nın reankarne olmuş hali olduğunu söylüyor ama kadın hala hayatta yani bu mümkün değil. Bazıları da Taylor'un klon olduğuna inanıyor bu gruba söyleyecek bir şey bulamıyoruz. Bir grup gayet mantıklı insan ise bunun çok çılgın bir tesadüf olduğunu düşünüyor.

Hayranları ise Taylor Swift'in video kliplerin satanist ya da İlluminati sembolleri aramaya başlamış bile.

Youtube üzerinde de ikili hakkında mantıkları zorlayan hikayeler anlatan binlerce video bulmak mümkün.

Bir teoriye göre de Swift İlluminati tarafından alınmış ve yerine LaVey'in klonu konulmuş. Bizce Taylor Swift biraz yaşlanmış o kadar.

Bu iki kadın birbirine bu kadar çok benzediği için biz artık iki yılda bir böyle söylentilerin çıkmasına alıştık. Bizce onlar da alışmıştır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rain-forest

benzemiyorlar ki dkjsadjksadjkl

nesli-araci

Bunlar hep Orphan Black... :D

b1ue_cqt

alakası yok ama kadın MANNNYAKKK güzell

bozokluht

İkisi de Yossi Kohen'in kız kardeşi Yossina Kohen'in Amerika'nın genç dimağlarını zihnen zehirlemek için illimünati tarafından yetiştirilen süper ajan klonları. Tabi amerikalılar bizim kadar iyi bilmediklerinden Kohen ailesini kendilerince uydurmuşlar bi şey ler.

aomis

Bütün teoriyi çürüteceğim iyi izleyin! ........................................................................................................................................................................................................................................................................... Bu Zeena denen kadının memesi var.

Görüş Bildir