Sosyal Medya'da Berkin Elvan Tepkileri

 > -

Berkin Elvan'ın yaşama veda edişi her kesimde olduğu gibi sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. İşte o tepkilerden bazıları.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hukumsuss

el elin eşeğini türkü çağırarak ararmış...bu watan size el olmuş... bütün eşekler meydandayken watanınızı unutmuş uzaklardaki türkülere eşlik ediyorsunuz...bu watanın güzel çocuğu çok... güzel çocuklar watanını taşlamaz...at iziyle it izini birbirine karıştırmaz...

akinaton

bu kan tek tarafın eline bulaşmış değildir.bu ölüme sebep olanlar kadar,fayda umut edip ellerini ovuşturanlar da aynı kefede eşit ağırlıkta..

nvidiaa_

neidüğü belirsiz birisi sözde ekmek almaya gidiyor ve sonra ölüyor yine neidüğü belirsiz insanlar ortalığı savaş alanına çeviyorlar. kısır döngü tamamen yine birileri ölecek o ölen için yine birileri ölecek.

dalton

ulan götoşlar iki dakikalığına Berkin'nin kardeşiniz,arkadaşınız,tanıdığınız biri olduğunu düşünün,beyniniz vicdanınız aklınız varsa tabi kodumun yobaz köpekleri insanlığınızdan utanın

571_ebediyet

Tabi zaten ülkede sadece Berkin vardı..Dünyada sadeece o öldü ya..acaba şuan kabirde ne çekiyordur..Allah hesabı çetin ve çabuk görendir..

iyievkizi

Tamam tatlım. Sen öldüğünde dediğini yapacağız zaten. Hiçbirimiz senin adına üzülmeyecek.

iyievkizi

Ha bir de "Bir peygamber duâsı ; Allah’ım merhametsizleri bize musallat etme. . ." yazmışsın onedio profiline. Aynı duayı ben de ediyorum. Allah seni bize musallat etmesin. Amin.

Görüş Bildir