Son Pişmanlık Fayda Etmez! Karşı Cinsin Verdiği İpuçlarını Anlayamayıp Fırsatları Kaçıran Gençler

-

Parçaları birleştiremedikleri için sunulan tekliflerin ne anlama geldiğini anlamayan 12 gencin pişmanlık hikayelerini sizler için derledik...

Kaynak: http://thechive.com/2018/05/25/guys-shar...

1. "Evime gidebiliriz?"

"Parti sonrası bir kız istersem evine gidebileceğimizi söyledi. Yok teşekkür ederim evim çok yakın, yürüyeceğim” dedim. Yolun yarısındayken anladım. Kızı da bir daha görmedim…"

2. Geç olsun güç olmasın

"Bir keresinde bir kız benimle sevişmek istediğini söylemişti. Gerçekten şaka yaptığını düşündüm. Ama şaka yapmıyormuş, gayet ciddiymiş. Sonunda seviştik ve ne kadar salak olduğumu hatırlayıp saatlerce güldük..."

3. Saflıkta zirve

"Eminim bir yerlerde fırsat kaçırmışımdır ama hala fark etmediğim için bilmiyorum..."

4. "Çok üşüdüm..."

"Hoşlandığım kızla geceyi birlikte benim yatağımda geçiriyorduk. Üşüdüğünü söyledi. Kendi kendime dedim ki çok garip çünkü yaz mevsimindeyiz,klimam yok ve hava neredeyse 25 derece. Kalktım ve ona fazladan bir battaniye daha getirdim. "

5. Küçük hesaplar

"Bir keresinde bir kız “eğer beni dışarı davet edersen, evet diyebilirim” dedi. Beynim aşırı yükleme yaptı ve evet deme olasılığını hesap etmeye çalıştı. Hesaplamayı yaptım, yüzüme saçma sapan bir gülücük kondurdum, alakasız bir şey söyledim. Ve yürüyüp gittim.

6. Çöpe atılan hayatlar...

"Barda otururken yanıma bir kız yaklaştı ve elime bir peçete tutuşturdu. Ben çöpe ondan daha yakın olduğum için peçeteyi çöpe attım. Üzerinde numarası yazdığını sonradan farkettim. Çöpe atmam için vermemiş…"

7. Sonsuza kadar bekar

"O: Ben bekarım biliyorsun değil mi?

Ben: Evet ben de öyleyim."

8. Çilekli dudak parlatıcısı

"Gece iki civarı oturma odasında televizyon izliyordum. Kız arkadaşım çilekli dudak parlatıcısını sürüyordu, neden sürdüğünü sordum. Tadı çok güzel, tadına bakmak ister misin diye sordu. Teşekkür edip tadının nasıl olduğunu bildiğimi söyledim. Yıllar sonra gelen aydınlanmayla pişman oldum ama iş işten geçmişti..."

9. "Yorgun değilim..."

"Lisedeyken hep beraber bir evde buluştuk. Bir kız, yukarı dinlenmeye çıkacağım gelmek istersen gelebilirsin dedi. Teşekkür edip yorgun olmadığımı söyledim..."

10. "Bize gelsene..."

"Bir zamanlar bize gelsene film izleriz'in ne anlama geldiğini bilmiyordum..."

11. "İçemem, araba kullanacağım..."

"Üniversitedeyken bir kız içki içmeyi teklif etti. Hayır dedim çünkü araba kullanacaktım. Kız da içmesi gerektiğini böylece beni eve attığında suçlu hissetmeyeceğini söyledi. Ama fırsatı kaçırdım..."

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
biryerdebiri

Çocukken hoşlandığım bi çocuk vardı ama kimse bilmiyordu. Yakın bi arkadaşım da ondan hoşlanıyordu ve ben bunların arasını yapmıştım. Çıktıklarında da mutlu olmuştum. Sonra ayrıldılar filan ve çocuk bana teklif etti ben de bu yaşta sevgililik mi olur ya daha küçüğüz deyip reddetmiştim. Ve yıllarca sevmiştim onu asdfggf Gereksiz mantıklı olmakla aşırı enayi olmak arasındaki hayatım bu şekilde başladı 😂

yalnizzadam

Benim heyecandan saçmalayıp reddettiğim ve fırsatı kaçırdığım kaç oldu bilmiyorum :D En basit örneği 8. sınıfta beni dansa kaldıran kızı reddetmem ve onun ısrar etmesi :D Tamam bu masum ama yine de yapmamam gerekirdi. Ardından bir kadın tarafından cinsel taciz edilmem ve bana sürekli gülümseyerek bakmasının ardından tepkisiz kalmam. Keza otobüste ayakta giderken de taciz edildim falan.

mesut-yilmaz30

nasıl bir tipin var olum gelen geçen elliyor, di caprio felanmı

yalnizzadam

Ben çocukken yolda kaç tane kadın saldırıyordu bana biliyor musun :D o üniversiteli ablaşlardan çok çektim ben çocukken :D

yalnizzadam

Yok dostum güzel bir gülümseme, güzel gamzeler ve güzel bir çift göz :D Tüm zenginliğim bu :P

mesut-yilmaz30

yalarım kanka gel :D

altan-cimen

10 :D

lgkgkdk

En iyisi 3 😂😂😂😂

neo-heckir

3 benim

Görüş Bildir