Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sıkıntılar Uçup Gidiyor! Rüyada Düğün Görmek Ne Anlama Gelir?

-

Rüyada düğün görmek hayırlı anlamlara sahiptir. Rüyada düğün, sıkıntınızın ve üzüntünüzün yakın zamanda kaybolacağına yorulmaktadır. Bazı yorumcular rüyada düğün görmek için olumsuz yorumlarda bulunmuşlardır. Kimi yorumlara göre rüya sahibi başına gelecek olaylardan dolayı üzüntü yaşayacaktır fakat genel olarak düğün, rüya sahibinin sıkıntılarının gideceğine ve konumunun yükseleceğine işaret eder.

Rüyada düğün görmenin daha ayrıntılı incelemesi için buyurun içerğimize.

1. Rüyada kendi düğününü görmek

Rüyanızda kendinizin düğününü görmüşseniz, size uzak olan bir dostunuz veya akrabanızın size hoş olmayan haberler vereceği anlamına gelir. Bazen de bu rüya kişinin hayatını boş işlerde harcadığına, zamanını kendisine faydası dokunmayacak kişilerle veya olaylarla geçirdiğine işarettir.

2. Rüyada müziksiz düğün görmek

Eğer rüyanızda bir düğün görmüşseniz fakat bu düğünde herhangi bir eğlence yapılmıyor ve müzik çalmıyorduysa, hanenize ve iş yerinize bereket gelecektir. Bu bereket haneye giren paranın miktarının yüksek olabileceği gibi, hâlihazırdaki paranızın ve elinizdeki nimetlerin kolay kolay elden çıkmayacağı doğrultusundadır.

3. Rüyada düğün yemeği görmek

Rüyanızda düğün yemeğine davet edilmiş veya düğün yemeği tertip etmişseniz, sıkıntılı günleri arkada bırakacağınıza delalet eder. Eğer kederli bir dönemdeyseniz, içiniz rahat edebilir çünkü mutluluk çok yakında kapınızda belirecek!

4. Rüyada bir düğünde bulunmak

Rüyasında davetli olduğu bir düğünde bulunana ve o düğünde oturan kimsenin tüm üzüntüsü ve sıkıntısı giderek ferahlar ve rahata kavuşur. Eğer bulunduğunuz düğünde yemek de veriliyor ve siz bu yemekten yemişseniz tüm hastalıklarınıza bulur ve yeniden eski sağlığınıza kavuşursunuz.

5. Rüyada şatafatlı bir düğün görmek

Genellikle sıkıntı, gelecek bela, musibet veya günah işlemeye işaret eden bir rüyadır. Sürekli insanların oynadığı, pırıl pırıl ışıkların yandığı bir düğün bazen de kişinin gösterişi sevdiğinin ve kibirli bir kimse olduğunun göstergesidir.

6. Rüyada bir düğünde çalıştığını görmek

Rüyasında bir düğünde çalışan, getir götür yapan veya düğün sahibine yardım eden kişi rahatsızlanır veya önemli bir hastalığa tutulur; fakat bu rüya bir müddet hasta kaldıktan sonra tekrar iyileşeceğinize ve tüm hastalıklarınıza şifa bulup eski sıhhatinize tekrar döneceğiniz şeklinde yorumlanır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir