Sigorta Şirketine Arabası Yerine Yanlışlıkla Kendi Fotoğraflarını Atan Şapşik Öğretmen

6.7bPAYLAŞIM

25 yaşındaki Alyssa Stringfellow aracını sigortalatmak istiyordu. E-posta üzerinden iletişim kurduğu şirket önden ve yandan çekilmiş fotoğraflar isteyince Alyssa fazla kafa yormadan annesinden rica etti. DailyMail'den derlediğimiz hikayenini gerisi rastgele mizah.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

25 yaşındaki Alyssa Stringfellow, ABD'nin Arkansas eyaletinde yaşıyor ve öğretmenlik yapıyor. Başından geçen bu komik olayı ise sosyal medyada geçtiğimiz haftalarda paylaşmıştı.

Büyükannesinin aracının üzerine kendini sigortalatmak isteyen genç kadın, e-posta üzerinden gelen 'lütfen ön ve yan profillerden fotoğrafları gönderiniz' talebine tam da kelimesi kelimesine yanıt vermiş.

Hatta işten eve geldiğinde fotoğrafları çeken annesi ve Alyssa 'Allah allah neden senin fotoğraflarını istiyorlar ki?' diye düşünmüşler.

Hatta işten eve geldiğinde fotoğrafları çeken annesi ve Alyssa 'Allah allah neden senin fotoğraflarını istiyorlar ki?' diye düşünmüşler.
Hatta işten eve geldiğinde fotoğrafları çeken annesi ve Alyssa 'Allah allah neden senin fotoğraflarını istiyorlar ki?' diye düşünmüşler.

"Bunları düşünürken, benim değil aracın fotoğraflarını istiyor olabilecekleri aklımızın ucundan bile geçmedi." 

Yaşadıklarını Facebook üzerinden paylaşan kadın, sosyal medyada paylaşım rekorlerı kırmanın yanında iş yerinde de dalga konusu olmuş.

Sigorta şirketi çalışanı ise Alyssa'nın sevimli fotoğraflarını e-posta eki olarak aldıktan sonra kahkahalar içinde telefon açmak zorunda kalmış.

"Bütün şirketin fotoğraflarımı görmüş olmasında çok utandım. Fotoğraflarımı istiyor olmasının tuhaf olduğunu düşündüm ama belki de kimliğimi tespit etmek istiyordur sandım," diyor Alyssa Stringfellow.

Sigorta şirketinin cevabı ise bir o kadar eğlenceli; 

"Merhaba Alyssa, 

Bu çektiklerinin aynısına ihtiyacım olacak ama fotoğrafların aracın fotoğrafları olması lazım :) Böylece Kia otomobilin sigorta bedelini belirleyebileceğim ve poliçeye ekleyeceğim..... "

Alyssa'nın bu masum şapşallığı Jimmy Kimmel, Jimmy Fallon, Ellen DeGeneres gibi ünlü TV programlarında da yer aldı.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yanki

güzel bir reklam :D

Gizli Kullanıcı

Kuzenim arabasını duvara sürtmüştü, aradı sigorta şirketini "benim arabada bir sürtük var ne yapmam gerek" demişti. Sigorta çalışanı ne cevap verdiyse kuzen hala söylemiyor sır gibi saklıyor..

pidgeotto

Editörün yazdığı "Büyükannesinin aracının üzerine kendini sigortalatmak isteyen genç kadın," Bu cümleden de kadın kendini sigortalatacakmış gibi anlaşılıyor. Yazmadan bir okusaydın keşke.

doktorathena

umarım kalbindeki masumluk hiç bozulmaz :)

fatih2685

Olur abi insanın kafasının basmadığı anlar, yanlış anlaşılmalar. Bir stajyerimiz vardı kulakları çınlasın. Telefon çaldı bir gün neyse açtı "Öyle bir çalışanımız yok." dedi. "Kimi soruyor oğlum?" diye sordum, bilmem dercesine kafasını salladı, aldım telefonu "Buyurun." dedim, "Faks sinyali alabilir miyim?" diye sordu karşı taraf. Tabi önce ben sonra tüm ofis koptuk. :) Stajyerden yana şanslıydık bir diğerinin de aynı olaya verdiği tepki aynen şuydu. "Faksin yali ne yaaa?" :D Bahtları açık olsun iyi yerlere geldiler. Özetle, oluyor yani dostlar benimde vardır öyle salaklıklarım. ;)

Görüş Bildir