Görüş Bildir
Haberler
Seni Çok Bekledim 12. Bölüm Fragmanı

Seni Çok Bekledim 12. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
15.04.2021 - 17:27

Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Cemal Ayliz'e 'Artık yaşamak istemiyorum ama kızımı düşünce' diyerek ağlayınca Ayliz Cemal'in kızı olmasına şaşırır. Kadir Cemal'İ annesinden uzak durması konusunda uyarır. Ayliz Cemal'i davranışlarından dolayı suçlarken Cemal Ayliz'in bilmediği şeyler olduğu söyler. İşte Seni Çok Bekledim 12. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Seni Çok Bekledim Son Bölüm Özeti

Seni Çok Bekledim Son Bölüm Özeti

Kadir, gemileri yakmış, Cemal’e karşı savaş baltalarını çıkarmıştır. Kardeşi Erol’la işbirliği yaparak şirketteki hisse dengesini lehine çevirme kararı alır. Ancak tam bu sırada öğrendikleri aklını fena halde karıştırır. Ayliz, yaşadığı şokun etkisindedir. Tesellisi, durumdan habersiz olsa bile, her zaman yanında olan Kadir’dir.

İsmet, Cemal’in baskısıyla bildiklerini Kadir’le paylaşamaz. Yine de öğrendiği bilgi, başına bela olur. Karısı Songül’le birlikte kan donduran bir olayla yüzleşirler. Cemal, bir an önce hamlesini yapıp şirketi ele geçirmenin derdindedir. Kadir’i saf dışı bırakacak bir planın peşindeyken kendi öz oğlu Erol’a vereceği zarar aklının ucundan bile geçmez.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın