Sen Yüzde Kaç Kafayı Yedin?

1bPAYLAŞIM

Bakalım ne kadar delirdin?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Hayatında "keşke yapmasaydım" dediğin çok nokta oluyor mu?

Off sıklıkla yaşıyorum bu durumu.
Zaman zaman yaşıyorum.
Yok hep mantıklı kararlar almaya çalışırım.

4. Sırf karşındaki insan kırılmasın diye söylediklerini önceden düşünüp tartanlardan mısın?

Evet, çünkü onlara değer veriyorum ve üzülmesini istemiyorum.
Konuya göre değişiyor tabii.
Yok valla umrumda olmaz...

5. Bu görsele ilk baktığında ne gördün?

Ördek
Tavşan
Hiçbir şey

6. Bu özelliklerden hangisi sende var ve aslında olmasını istemiyorsun?

7. Her şeye şüpheyle yaklaşanlardan mısın?

8. Son olarak etrafındaki insanlar seni eleştirdiği zaman içinden ne geçiyor? Doğruyu söyle :)

Sinirimden bir tane ağzına çakasım gelmiyor değil.
Sen kimsin de beni eleştiriyorsun deyip onu ezmek istiyorum.
Kapa o lanet olası çeneni deyip susturmak istiyorum!
Eleştirilere açık bir insanım, bana fark etmez...

%100!

Sen öyle bİr kafayı yemişsin ki artık ne yapacağını şaşırmışsın. Ama buna sebep olan sence kim? Daha önceki sevgililerin yok mu heh işte tam olarak onlar! Sana kafayı bayağı yedirtmişler! Sevdiğin, aşık olduğun insanlayken onu mutlu edebilmek için elinden gelen her şeyi ama her şeyi yapıyorsun.  İlişkiyi ayakta tutabilmek için kendinden fedakarlık yapıyorsun. Sevdiğini hissettirmek için bütün güzellikleri yaşatmaya çalışıyorsun. Fakat onların yaptığı tek şey sana kafayı yedirtmek olmuş! Bunun sebebi ise senin sevgini kaldıramamış olması. Sen o kadar güzel seven ve sevdiğini sahiplenen bir insansın ki resmen sevginin karşısında afallamışlar. Fakat senin anlamadığın ve kafayı yemene sebep olan şey senin nasıl olur da bunca şeyin değerini bilmemeleri oluyor.

%80!

Senin kafan hararet yapmaya başlamış! Bunun sebebi artık insanları gereğinden fazla değer vermen olmuş. Aman boşver gitsin artık! Seni düşünmeyenleri sen de düşünme bu kadar basit. Herkese hak ettiği gibi davran. Böyle yaşanılır mı? İnsanların değer vermekten yoksun olması seni resmen delirtmiş. Hayatına aldığın insanların mutluluğu için çabalarken, onların bu kadar düşüncesizce davranması seni üzmekle birlikte çıldırtıyor.  Özellikle en yakınım dediğin insanlardan bile darbe yiyorsun. Resmen kafayı yiyorsun! Sen o kadar narin o kadar düşünceli bir insansın ki en ince ayrıntıyı bile düşünürsün. Karşındaki insan kim olursa olsun sözlerini cımbızla  seçersin. "Aman yanlış anlamasın" diye diye insanlar seni bu noktaya getirdi. Acaba artık insanları değil de biraz da kendini mi önemsesen? Kim sana nasıl gelirse sen de ona göre gidersin. Bu en yakının olsa dahi.

%60!

Etrafındaki insanlara tahammülün kalmamış! Kafayı yedirmişler sana. Arkadaşların, ailen, aşık olduğun insanlar... Sanki hepsi seni üzmek için aralarında anlaşmışlar. Seni üzmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Sen ne kadar uğraşırsan uğraş onlar bir yolunu bulup seni üzmeyi başarıyor. Artık insanların seni anlamadığını düşünüyorsun. Ne kadar kendini anlatmaya çalışsan da sanki boşa anlatıyormuşsun gibi hissediyorsun. Böyle hissetmeye  başlaman normal zaten. Bizde de böyle bir duruma düşsek senin gibi hissederdik. İnsanlar seni yeterince incitmiş ve bu durum senin kendini değersiz hissetmene neden olmuş. O yüzden kafayı yemiş gibi hissediyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yazarvedoktorolmayolunda

%60!

necibesena

acaba bi gelişme var mı diye 2.kez bu testi yapmak..

hamza-pusat-senkol

%100! Sen öyle bİr kafayı yemişsin ki artık ne yapacağını şaşırmışsın. Ama buna sebep olan sence kim? Daha önceki sevgililerin yok mu heh işte tam olarak onlar! Sana kafayı bayağı yedirtmişler! Sevdiğin, aşık olduğun insanlayken onu mutlu edebilmek için elinden gelen her şeyi ama her şeyi yapıyorsun. İlişkiyi ayakta tutabilmek için kendinden fedakarlık yapıyorsun. Sevdiğini hissettirmek için bütün güzellikleri yaşatmaya çalışıyorsun. Fakat onların yaptığı tek şey sana kafayı yedirtmek olmuş! Bunun sebebi ise senin sevgini kaldıramamış olması. Sen o kadar güzel seven ve sevdiğini sahiplenen bir insansın ki resmen sevginin karşısında afallamışlar. Fakat senin anlamadığın ve kafayı yemene sebep olan şey senin nasıl olur da bunca şeyin değerini bilmemeleri oluyor.

sukeyna

%100 .)

queen_of_the_7_kingdoms

%80! Senin kafan hararet yapmaya başlamış! Bunun sebebi artık insanları gereğinden fazla değer vermen olmuş. Aman boşver gitsin artık! Seni düşünmeyenleri sen de düşünme bu kadar basit. Herkese hak ettiği gibi davran. Böyle yaşanılır mı? İnsanların değer vermekten yoksun olması seni resmen delirtmiş. Hayatına aldığın insanların mutluluğu için çabalarken, onların bu kadar düşüncesizce davranması seni üzmekle birlikte çıldırtıyor. Özellikle en yakınım dediğin insanlardan bile darbe yiyorsun. Resmen kafayı yiyorsun! Sen o kadar narin o kadar düşünceli bir insansın ki en ince ayrıntıyı bile düşünürsün. Karşındaki insan kim olursa olsun sözlerini cımbızla seçersin. "Aman yanlış anlamasın" diye diye insanlar seni bu noktaya getirdi. Acaba artık insanları değil de biraz da kendini mi önemsesen? Kim sana nasıl gelirse sen de ona göre gidersin. Bu en yakının olsa dahi...

Görüş Bildir