Sefirin Kızı 42. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Sancar Her Şeyin Acısını Kendisinden Çıkarır...

0PAYLAŞIM

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Sancar çok kötü bir gün geçiriyordur. Melek'i dedesi almıştır.  Sancar kendine kızarken elindeki bardakla kendi elini parçalar. Melek ise dedesiyle olmaktan mutsuzdur. Yahya ise Dudu'nun yalan söylemesine oldukça öfkelidir. Mavi ise Sancar'a "Kocamın ölmesini diledim kızım öldü." sözleriyle itirafta bulunur. İşte Sefirin Kızı 42. bölüm fragmanı...

Sefirin Kızı Son Bölüm Özet

Melek’in kendi ayaklarıyla dedesine gelişi Güven’in bunu fırsata çevirmeye çalışmasına neden olur. Konakta ise Melek’in yokluğu büyük bir kriz yaratır. Kızını bulmak için yollara düşen Sancar’ı Mavi de bir an olsun yalnız bırakmayacaktır.

Beklenmedik bir ziyaretçiyle Dudu’nun hayatı cehenneme dönmek üzeredir. Dudu tekrar güvende hissetmek için Yahya’yı sıkıştırmaya başlar. Halise ise öğreneceği bir gerçekle her şeyi daha da zorlaştıracaktır.

Mavi, Melek konusunda Sancar’a elinden gelen tüm desteği sunarken kendini Melek’in yanı başında bulmaktan da alıkoyamaz. Mavi ve Melek arasında gizli bir bağ inşa edilirken Sancar kızına iyi gelebilmek için her şeyi yapmaya kararlıdır. Müge de ona yardım eli uzatanların arasına katılır.

Diğer tarafta Melek’ten vazgeçmemeyi kafasına koyan Güven, gizli planının çarklarını döndürmeye başlamıştır bile. Sonunda bu planlarına Melek’in küçük kalbini de alet ederek bir oyun kurar. Bu oyun hem Melek’in hayatını hem de Mavi ve Sancar arasındaki bütün dengeyi değiştirecektir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir