Sana Sayısal Loto Çıksa Başına Gelecekleri Söylüyoruz!

151PAYLAŞIM

Bakalım büyük ikramiye senin olsa hayatında neler olurdu?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Aralarından hangisine daha çok değer verirsin?

4. Ailende hiç gerçekten çok zengin biri var mı?

Hayır yok.
Evet var.
Varsa da bilmiyorum.

5. Büyük ikramiye çıktıktan sonra ev almak istedin. Bunlardan hangisini tercih ederdin?

6. İkramiyeyi kazandığında çevrendekilere de para verir misin?

7. Son olarak, para çok önemli mi?

Deli misin tabii ki önemli!
Yani önemli sayılır.
Paradan daha önemli şeyler var...

Hiç tanımadığın akrabaların ortaya çıkardı!

Tanımadığın dayın, amcaoğulların falan seni nedense arayıp halini hatırını sorar, bir şeye ihtiyacın var mı diye merak ederlerdi... Kapın o kadar çok çalardı ki gürültüden baş ağrılarından kurtulamazdın. Çook uzaklara kaçıp insanlardan uzaklaşırdın. Herkes unuttuktan sonra da bulunduğu yere dönüp mis gibi bir hayat yaşardın.

Bütün paranı bir işe yatırırdın!

Yakınlarından birisi bir iş bulduğunu, güzel bir sermaye koyarak çok iyi kazanacağını söylerdi. Sen de ona inanıp azıcık yatırayım deyip yatırım yapardın. Etrafındaki insanların kan emiciliği yüzünden bu iş batardı. Bütün parandan olup eski hayatına dönerdin...

Parana para katardın!

Çok mantıklı yatırımlar yaparak büyük ikramiyeyi daha da büyütürdün. Kimsenin sözlerine inanmayıp kendin uzun araştırmalar yaparak yatırımlar yapardın. Tabii biraz harcardın. Türkiye'nin hatta dünyanın sayılı iş adamlarından birisi olurdun. İnsanlar senden yatırım tavsiyesi almak için can atardı.

Fazla kafa sana kafayı yedirirdi!

O kadar çok para senin ayarlarını bozardı! Her şeyin parayla halledebileceğini sanıp insanlara karşı olan davranışların değiştirirdin. İnsanlar senin çok değiştiğini söyleyip senle arkadaşlıklarını keserdi. Sen de herkesten bu tepkiyi aldıktan sonra yalnız kalıp delirirdin!

Sevgilini/Eşini değiştirirdin!

Hayatında her şeyi değiştirmeye karar verip bundan başlardın! Para seni çok değiştirirdi çooook. Sevdiğin insan bile senin çok değiştiğini söylerdi. Ama sen sürekli inkar ederdin. Sürekli kavga etmeye başladığın için yıpranırdın. Ayrılmaya karar verip hayatına yeni bir insan alırdın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
naz-basdas

Yakınlarından birisi bir iş bulduğunu, güzel bir sermaye koyarak çok iyi kazanacağını söylerdi. Sen de ona inanıp azıcık yatırayım deyip yatırım yapardın. Etrafındaki insanların kan emiciliği yüzünden bu iş batardı. Bütün parandan olup eski hayatına dönerdin...

oymerve

tanıdiklarım tamamda tanımadımada zırnik göstermem yani😂😂

queen_of_the_7_kingdoms

Gerçekçi yanıt verip;delimisin,tabiiki önemli seçenegini seçince para delisi olup kafayı sıyırıyor,degişiyor ve çevrendekileri kaybediyorsun,diger seçenegi seçince yatırım yapıp çevrenin takdirini kazanıyorsun...

linda-samuel

Bütün paranı bir işe yatırırdın

0nur0zdemir

Parana para katardın! Çok mantıklı yatırımlar yaparak büyük ikramiyeyi daha da büyütürdün. Kimsenin sözlerine inanmayıp kendin uzun araştırmalar yaparak yatırımlar yapardın. Tabii biraz harcardın. Türkiye'nin hatta dünyanın sayılı iş adamlarından birisi olurdun. İnsanlar senden yatırım tavsiyesi almak için can atardı.

Görüş Bildir