Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Reza Zarrab Sonrası İsim ve Sözleriyle Mesaj İçerebilecek 8 Ebru Gündeş Şarkısı

 > 
161PAYLAŞIM

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab ABD’nin Miami kentinde İran hükumetine yönelik yaptırımlardan kaçmak için yüzlerce milyon dolarlık işlemlere karıştığı gerekçesiyle Miami tatili sırasında tutuklandı. Hal böyle olunca Ebru Gündeş Türkiye'ye geri dönmek zorunda kaldı. Daha önceden 17 ve 25 Aralık operasyonlarının da kilit ismi olan Zarrap ile evli olan Ebru Gündeş zor günler geçirmeye başladı.Geçmişten bugüne kadar Ebru Gündeş'in kendi seslendirdiği 8 muhteşem şarkısında ki o sözler ve isimler belkide bugünleri işaret eder cinsten..

1- Aman Kimseler Duymasın

Belkide bugünleri yaşayacakmış hissi ile olanı biteni kimsenin duymaması ve görmemesini istercesine 'Aman Kimseler Duymasın' şarkısı şuan olduğundan daha fazla anlam kazanıyor.

2- Çok Mu Gördünüz

Aşkını sevgisini kısacası hayatı boyunca yokluktan var olduğunu anlatırcasına herkese her şeye 'Çok mu gördünüz' diye sesleniyor.

3- Ben Yokum Bu İşte

'Ben yokum bu işte' ile belki de eşi ile ilgili yaşadıkları yada ona yansıtılmayan her şeye ben yokum bu işte der gibi adeta.

4- Kime Ne

'Kime Ne' derken sanki eşinin yaşadıkları ya da kendi yaşadıklarından herkese uzak durması gerektiğini anlatıyordu.

5 - Ağlamayacağım

Daima dik daima güçlü görünen kadın profilinde 'ağlamayacağım' diye haykırıyor.

6 - Hata

Belkide olanı biteni bir süre sonra 'Hata' olarak kabul  ettiği dönemlerde olmuş olabilir.

7 -Aldırma Deli Gönlüm

17-25 aralık olayların da da çok şeyler yaşandı  'Aldırma Deli Gönlüm' deyip olanları unutmaya da çalışabilir.

8- Gidiyor Gönlümün Efendisi

veee tabi eğer iddialar doğru ise ve gerçek ispatlanırsa o zaman 'Gidiyor Gönlümün Efendisi' söylenebilecek tek şarkı olacaktır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir