Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Pizza Siparişine Göre Hangi Ninja Kaplumbağa Olduğunu Söylüyoruz!

273PAYLAŞIM

Çizgi film giriş müziğini mırıldayanlar, hemen teste!

1. Yaşını öğrenerek teste başlayalım.

2. Pizza siparişi verirken seni en çok etkileyen şey aralarından hangisi?

Hızlı gelmesi tabii ki.
İnce hamurlu olması
Malzeme kalitesi
Fiyat

3. Hamur tercihin nasıl peki?

İnce hamur
Kalın Hamur
Dolu kenar

4. Pizza tercihin et barındırır mı genelde?

Hem de her türünden!
Ben tek tür şarküteri seviyorum pizzamda.
Et sevmiyorum pizzada.
Kırmızı et dışında bir şeyler olabilir

5. Peki şöyle bir bakıp tercih yapacak olsan hangisi olur istediğin pizza?

Margarita
Tavuklu
Akdeniz
Ton balıklı
Pepperoni
Karışık

6. Hangisi pizzaya hiç mi hiç yakışmıyor?

Ananas
Balık
Acı sos

7. Son olarak da tatil için bir şehir seçmeni istiyoruz!

New York
Pisa
Atina
Meksiko

Leonardo çıktı!

Doğuştan gelen bir liderlik vasfın var öncelikle. Çevrendekiler nasıl yönlendirmen gerektiğini biliyor, sorumluluk almaktan asla geri durmuyorsun! Yetenek ve disiplin ayrılmaz bir ikili, bunun farkındasın ve bu durumdan dolayı hep yapman gereken şeyler var. Her zaman bir tempo içindesin. Bu da seni canlı ve aktif kılıyor zaten. Hedefleri olan biri olmak her zaman iyidir.

Rafael çıktı!

Saf bir kalbin var! Tutkulu ve duygusal yapın bazen anlaşmazlıklara sebep olsa da seni tanıyanlar kastını anlayabiliyor ve olayları sakince çözmeyi başarıyorsunuz. Mantığını tabii ki kullanıyorsun ama senin için asıl karar verme mekanizması dürtüler. Her zaman insanlara salça olan, geyik ve şakacı bir yapın var. Bu da seni hep sempatik kılmayı başarıyor zaten.

Donatello çıktı!

Zeka senin için en önemli özellik. Olayları analiz etmek, ihtimalleri düşünmek ve yapacağın hareketlerin sonuçlarını irdelemek tam senin yapacağın tarzda hareketler. Yaratıcı ve mantıksal yapın, problem çözme yeteneğini arşa çıkarmış resmen!

Michaelangelo çıktı!

Sen iyi vakit geçirmek için doğmuşsun sen resmen! Senin bu hayattaki amacın belli. Hırsların, çevrendekilere zarar verecek bir rekabetçi bir yapın falan yok. Herkes rahat olsun. Herkesin keyfi yerinde olsun istiyorsun, o kadar! Yaratıcı, zarif ve sanatçı yapın da bunu kanıtlar nitelikte zaten. Ne kadar duygusal ve insan ilişkileriyle beslenen biri olduğunu söylemiyoruz bile.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nurcii

Michaelangelo çıktı! Sen iyi vakit geçirmek için doğmuşsun sen resmen! Senin bu hayattaki amacın belli. Hırsların, çevrendekilere zarar verecek bir rekabetçi bir yapın falan yok. Herkes rahat olsun. Herkesin keyfi yerinde olsun istiyorsun, o kadar! Yaratıcı, zarif ve sanatçı yapın da bunu kanıtlar nitelikte zaten. Ne kadar duygusal ve insan ilişkileriyle beslenen biri olduğunu söylemiyoruz bile.

yaren-ilgin

Donatello çıktı *-*

beyazokyanus

donetello

professor

son sorunun pizza siparişi ile ne alakası var

gulsen-kucukakbulut

Leonardo çıktı!

Görüş Bildir