Para ve Şöhretin Açık Etkisi: Kardashian Ailesinin Yıllar İçinde Geçirdiği Evrim

-

Dünyanın en "ünlü" ailesi, kuşkusuz şöhretlerinin önemli bir kısmını yaşadıkları değişime borçlu. Kardashian ailesinin fertleri nasıl bir değişime uğramış, bir bakalım istedik.

Kardashian ailesi 90'larda böyle görünüyordu.

Henüz Kendall ve Kylie aileye katılmamıştı.

Ailenin tamamlandığı 2000'li yıllarda ise böyleydiler.

Kim Kardashian

Ailenin şöhretine öncülük yapan ve halen ailenin en güçlü üyesi olan Kim Kardashian'ın estetik operasyonları herkesin dilinde. Her ne kadar burun estetiği öne çıkarılsa da, onun ifadesini değiştiren diş ve çene yapısını değiştirmesi olmuş.

Kourtney Kardashian

Ailenin en büyük kızı da burun ve çene operasyonları geçirmiş. Ancak onun da en konuşulan estetiği bunlar değil, genç yaşta yaptırdığı meme büyütme operasyonu.

Khloé Kardashian

En küçük Kardashian, fazla kiloları yüzünden ablalarından büyük gösteriyordu. Ancak zayıflayarak ve plastik cerrahinin nimetlerinden yararlanarak, onları yakalamayı başardı.

Rob Kardashian

Ailedeki tek erkek çocuk olan Rob Kardashian, bilindiği kadarıyla estetik bir operasyon geçirmedi. Ancak sürekli kilo alıp verdiği için onun da görünüşü sürekli değişti.

Kendall Jenner

Kardashian'ların ilk üvey kız kardeşleri Kendall için sürekli estetiksiz deniyor, ancak onun da ameliyat geçirmemiş olsa da, medikal estetik uygulamalardan nasibini aldığı görülüyor.

Kylie Jenner

Son dönemde ailenin en popüler üyesi Kylie Jenner, bu popülerliği genç yaşında yaptırdığı dudak dolgusuna borçlu. Elbette onun da yaptırdığı tek estetik bu değil ama en önemli değişikliği getiren bu oldu.

Kris Jenner

Çocukları plastik cerrahi ve medikal estetikle bu kadar haşır neşir olunca, annelerinin yaşlılığa teslim olması düşünülemezdi. Televizyon programlarıyla şöhreti yakaladıklarında Kris Jenner yüzünü ve boynunu gerdirdi, dudak dolgusu yaptırdı.

Caitlyn Jenner

Böyle bir ailede estetikten uzak kalabilmek mümkün değil. Eski adıyla Bruce Jenner da yaşlanmaya karşı küçük operasyonlar geçirmişti. Ancak cinsiyet değiştirmeye karar verip Caitlyn Jenner olduğunda göğüs implantı, burun estetiği ve yüz kemiklerini kadınsı gösterecek ameliyatlar geçirdi.

Ailenin görüntüsü son 10 yılda çok büyük ölçüde değişti.

Evrim dedikleri bu olsa gerek.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kkursat

3 tane çocuk yapıp cinsiyet değiştirmek ne

portlekgoz

para için mi bi insan bu kadar eziyet eder mi gerçekten kendine

bernay

tam adama üzüldüm kızlarının hepsi or.. olmuş diye sonra adamı gördüm kızlarına üzüldüm arkasından Rob a üzülmekte karar kıldım :((

burakyakar21

:ddd bu ne hal

corpse-bride

ilginç bir aile :)

Görüş Bildir