Görüş Bildir

Okullar Ne Zaman Açılacak? 15 Şubat’ta Yüz Yüze Eğitim Olacak Mı?

Anasayfa > Güncel

Milyonlarca öğrenci, bu hafta başında başlayan yarıyıl tatillerinin keyfini sürüyor. Bu sene koronavirüs sebebiyle okullarda eğitim uzaktan yapılmıştı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 15 Şubat’ta açılacak okullarda yüz yüze eğitimin kapsamlı bir şekilde başlatmak istediklerini söyledi.

Öğrenci velileri ve öğrenciler, yeni dönemde okullarda eğitimin geleceği hakkında bilgilere ulaşmak istiyor. Üç haftalık yarıyıl tatili 15 Şubat’ta sona erecek ve eğitim tekrardan başlayacak. Peki, yüz yüze eğitim olacak mı? Okullar açılacak mı? İşte okulların geleceği ile ilgili tüm bilgiler…

Okullar Açılacak Mı?

Bakan Ziya Selçuk, öğrencilerle online olarak buluşmasında; “15 Şubat’ta sizleri okula çağırmak, orada buluşmak istiyoruz. Niyetimiz bahar aylarını hep birlikte karşılamak” ifadesini kullandı.

Kurslar Yüz Yüze Eğitime Başladı

Kurslar Yüz Yüze Eğitime Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı, 81 İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gönderdiği resmi yazı ile 8. ve 12. sınıf öğrencileri ve mezunlar için isteğe bağlı açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında yüz yüze eğitimin 22 Ocak'ta başlayacağını duyurmuştu. Kurslarda eğitim yüz yüze olarak devam ediyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?