Öğrenciyken En Çok İşlerine Yarayan Hileleri Bizimle Paylaşıp Geçmişe Götüren 13 Takipçimiz

-
Abone ol

Biten karta dolu kartı nasıl kopyalamışlar ya? 😬

Sevgili takipçilerimize Twitter hesabımızdan bu soruyu sorduk:

1. Ve bizleri geçmişe götüren cevaplar geldi. :)

@dogrunun_gucu

2. 

@subarusever

3. 

@sd34ylmz

4. 

@karagozkadircan

5. 

@zmnks

6. 

@aquilonerosa

7. 

@tubaddmr

8. 

@soncomarbukucu_

9. 

@umcftci

10. 

@EzgiQueen

11. 

@Fun_dy

12. 

@angarabebesi91

13. 

@mdogangunhotma1

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muhalif-kursad-zafer

Lise hazırlıkta İngilizce öğretmenimiz hemen her gün sayfalarca ödev verirdi; başlangıçta defterden tasarruf olsun diye bir sayfayı iki-üç sütuna bölüp -yazım da küçük ve net olduğu için- sıkıştırarak yapmaya başladım ödevleri.. Eksik ödev yapmak için hîle olduğunu düşünen öğretmen bir-iki kez ödev verdiği kitaptaki bölümlerle tek tek karşılaştırarak baktı, eksik yoktu, ödev tamdı; sonra burcumu sorup akrep olduğunu öğrenince "aman akrep burçları pinti derecesinde tutumlu olur." deyip gülerek geri verdi defterimi.. O günden sonra bir daha hiç eksik mi yaptım diye ödevlerimi kontrol etmedi ve ben de tüm ödevleri hep birer-ikişer sayfa eksik yaptım.. Teşekkürler, Emel Hoca'm.. (:

meltemhaklisin

#3 tam bu ben dedim

douchebek

asetat kağıttan kopya hazırladık beyaz masaların üstünde rahat rahat okunurdu . siyah ortası pembe silgiyi ortadan ikiye kesip küçük bir kitapçık sığdırır kitapçığın sayfa dışlarını pembeye boyayıp silgiyi tekrar yapıştırmıştım. 3 sene kimse anlamadı.

canbaz67

Lisedeyken, bir sınavda sınıfın serserilerinden biri arkama geçti, benden büyüktü, hem de korkuyordum ondan, sınav boyu kalemle dürtüp cevapları istedi, bazı soruların cevapları benimki ile aynı olmasın diye ona yanlış şıkları söyledim. Sınavda benden yüksek puan aldı. Daha sonra gelip, ne yaptığımı anladığını, eğer benden düşük alsaymıştı, beni dayak delisi yapacağını söylemişti.

sawari

Chromoplasts are storage granules which store non-photosynthetic pigments ve chloroplasts are green organelles conduct photosynthesis. Bunun nesini karıştırdın ki?

Görüş Bildir