Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ne Tür Bir Bardaksın?

441PAYLAŞIM

Aman seni de kırmasınlar da 😥

1. Cinsiyetini söyleyerek teste başla!

2. Kendince bir sabah rutinin var mı?

Ne rutini? Geç kalmasam yeter bana!
Var tabii ki. Yıllardır aynı.
Her sabah yapamasam da bir düzenim var.

3. "Tam benlik" dediğin tatil hangisi?

4. Peki hangisi yorucu bir cuma gününün sonunda seni yaparken bulabileceğimiz bir durum?

Evde boş yaparım tek başıma. Mis!
Arkadaşlarımla buluşur, muhabbet ederim.
Eğlenmeye çıkarım.
Uyurum.

5. Bir şişe seç!

6. Bir de evcil hayvan

7. Son olarak en çok hoşuna giden resmi seçerek testi tamamla.

Su bardağı çıktı!

Herkesin sana ihtiyacı var! Orası kesin. Dostlarının ihtiyaçları ne olursa olsun onlara yardımcı oluyor, bir şekilde hallediyorsun. Uyumlusun. Girdiğin ortama göre kendini ayarlayabiliyor ve yeni arkadaşlıklardan çekinmiyorsun.

Çay bardağı çıktı!

Huzur adamısın sen! Rutinden sıkılmıyor, belirli bir standartta yaşamaktan keyif alıyorsun. Bu demek değil ki süprizlere kapalısın ama yine de biraz daha düzen tarafındasın işte. Dost canlısı bir insansın ve merhametlisin. Bu da fazlasıyla dışarıya yansıyor zaten...

Kupa çıktı!

Biraz daha kahve kupası mısın ne? Günün her saatinde farklı içecekler için kullanılabilen ama en özeli ilk sabah kahvesinde kullanılan hani. Senin en belirgin özelliğin karakterini belli etmek. Haklı olduğun bir konuda asla geri durmuyor, fikirlerini savunmayı biliyorsun. İnsanları kendine getirmek ve onları efektif kılmak tam senin yapacağın şeylerden.

Rakı bardağı çıktı!

Seninle dertleşmek, gülmek, ağlamak çok tatmin edici olmalı. Karakterin gereği biraz daha ağır, biraz daha oturaklı bir yapıdasın ama bu demek değil ki soğuksun. Her zaman samimi, her zaman yardımseversin. Bazen öfkene hakim olamasan da doğal olman en güzeli.

Shot bardağı çıktı!

Günü yaşayan, yaşamaktan keyif alan, eğlenmeyi bilen biri mi var karşımızda? Pozitif ve arkadaş canlısı bir insan olmak sana her zaman güzel kapılar açıyor. Şanslısın, önüne çıkanları elinden geldiğince değerlendiriyorsun zaten. Bazen sınırı kaçırıp, şımarsan da seni sevenler nasıl biri olduğunu biliyor :)

Şarap kadehi çıktı!

Karşımızda biraz entelektüel, biraz sofistike bir karakter var sanırım. Kaliteli yaşamak, üretmek, ideallerin için çalışmak senin yapacağın tarzda hareketler. Güzel yemekler yapıp arkadaşlarını yemeğe çağırmak gibi etkinlikler de tam sana uygun. Estetik kaygıları olan bir yapın olduğunu söylemeden bitirmeyelim.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arda-yildirim7

İlk Sorudaki Nil Değilmi yav

okur_yazar_genc

Çay bardağı çıktı! Çay bardağı çıktı! Huzur adamısın sen! Rutinden sıkılmıyor, belirli bir standartta yaşamaktan keyif alıyorsun. Bu demek değil ki süprizlere kapalısın ama yine de biraz daha düzen tarafındasın işte. Dost canlısı bir insansın ve merhametlisin. Bu da fazlasıyla dışarıya yansıyor zaten...

saryaa

su bardağı? daha afilli bir şey bekliyordum açıkçası :D

ayerr

şarap kadehi

hastalik-hastasi

Su bardağı çıktı!

Görüş Bildir