Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Mültecilerin Vurulması Gerektiğini Söyleyen Alman Politikacının Suratına Pasta Fırlattılar

Anasayfa > Gündem

Savaştan kaçarak Almanya'da koruma arayan mültecilerin üzerine sınırda ateş açılmasını isteyen Almanya İçin Alternatif Partisi (AfD) Başkan Yardımcısı Beatrix von Storch'un suratına pasta atıldı. Olayı ırkçılık karşıtı grup 'Peng Kolektifi' üstlendi.

Mültecilere ateş açılmasını talep etmekle yetinmeyip, özellikle de kadın ve çocukların üzerine ateş edilmesini isteyerek dünya kamuoyunu şok eden Beatrix von Storch’un, Kassel’de katıldığı parti toplantısında suratına pasta atıldı. 

Palyaço kıyafeti ile toplantı salonuna giren 2 kişiden 1’i, dosdoğru von Storch’un üstüne giderek elindeki pastayı politikacının suratına fırlattı.

Bu arada diğer protestocu da eylemi saniye saniye kameraya kaydetti. Olayı internet üzerinden üstlenen ‘Peng Kolektifi’ adlı ırkçılık karşıtı grup, Von Storch’un ahlaki sınırları aştığını belirterek, “Ahlak sınırını aşanları engellemek isteyenler gerektiğinde pasta kullanmalı” diye yazdı. 

DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
639
190
21
12
6
4
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Gollum

Demek ki soytarılar sadece Türkiye'de siyaset yapmıyormuş. Başka ülkelerde de varmış böyle mal siyasetçiler.

Yusuf Demir

Ama sağlam bir topluma sahipseler hiçbir zaman iktidar olamıyorlar. sağlam toplumun altı çizili yani bizde geçerli değil..

hipotalamus

Şahane olmuş ellerine sağlık atanın, ruh hastası.Siyaset vs yapacakların ruh sağlığı gerçekten kontrol edilmeli,adam babasından dayak yiyor çocukluğunda , o... Devamını Gör

16_uzayzaman

mis gibi yapmışlar helal olsun amk kevaşesine iyi olmuş