Görüş Bildir
Haberler
Miami Coin'den Sonra İkinci Şehir Coin'i! NYCCoin Madenciliği Belediye Başkanının Onayıyla Başlıyor

etiket Miami Coin'den Sonra İkinci Şehir Coin'i! NYCCoin Madenciliği Belediye Başkanının Onayıyla Başlıyor

Ali Aydemir
11.11.2021 - 15:00

İlk şehir coin'i olan ve Miami şehrini 21 milyon doların üzerine çıkaran kripto protokolü ikinci olarak New York'a geliyor. New York ikinci şehir coin'i NYCCoin'e ev sahipliği yapacak. İşte detaylar!

Not: Bu içerik bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İkinci Şehir Coin'i NYCCoin!

İkinci Şehir Coin'i NYCCoin!

NYCCoin'in piyasaya sürülecek bir sonraki token olacağı ve madenciliğin 10 Ekim Çarşamba günü başlamasının planlandığı duyuruldu! MiamiCoin'den sonra piyasaya sürülen ikinci Şehir Coin'i, NYCCoin olacak.

İşte Belediye Başkanı Adams'ın tweet'i.

Şehir sakinleri madencilik yapacak.

Şehir sakinleri madencilik yapacak.

CityCoin'ler, şehir sakinlerinin madenciliği yoluyla yerel yönetimlere ek bir gelir akışı getirmeyi amaçlayan programlanabilir token'lardır. Yazılımı çalıştıranlar, bastıkları madeni paraların belirli bir yüzdesini kazanırlar.

MiamiCoin başarıya ulaşmış durumda!

MiamiCoin başarıya ulaşmış durumda!

İlk Şehir Coin'i MiamiCoin'in mimarlarından Belediye Başkanı Francis Suarez proje konusunda iyimser ve MiamiCoin'in şehre yıl boyunca 60 milyon dolar kazandırabileceğini tahmin ediyor. CityCoins'in analizlerine göre ağustos ayında piyasaya sürülmesinden bu yana zaten 21.3 milyon dolar kazandı.

Şehir cüzdanlarına erişilebiliyor.

Şehir cüzdanlarına erişilebiliyor.

New York Belediye Başkanı Eric Adams, geçen hafta Bloomberg ile yaptığı röportajda projeyle yakından ilgilendiğini belirtti. Projenin hayata geçirilmesi için ve planlarını gerçekleştirmek için çabalayacaklarını da ekledi. Adams, projenin şehirde hoş karşılandığının sinyalini de verdi. Proje ile New York şehri arasında resmi bir işbirliği yapılmamış olsa da şehir fonlarına şehir cüzdanlarından erişebiliyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

NYCCoin ile neler yapılabilir?

NYCCoin ile neler yapılabilir?

Herkes NYCCoin madenciliği yapabilir, NYCCoin'i akıllı sözleşmelerle programlayabilir ve hatta daha fazla kullanım elde ettikçe protokolden Bitcoin kazanabilir. NYCCoin, geliştiricilerin uygulamalar oluşturması ve yenilikçi kullanım örnekleriyle denemeler yapması için yeni bir yoldur. Geliştiriciler, erişim kontrolü (dijital veya fiziksel alanlara), ticaret, borç verme, akıllı sözleşmeler yürütme ve çok daha fazlası için NYCCoin kullanan uygulamalar oluşturabilir. Sonuç olarak, sahipleri artık CityCoin'leri ile NFT'ler oluşturabilir veya satın alabilirler.

Yatırımcılar şehrin dönüşümünde rol oynayacak.

Yatırımcılar şehrin dönüşümünde rol oynayacak.

NYCCoin kullanıcıların aynı zamanda şehrin dijital altyapısını geliştirmek için NYCCoin'i kullanarak şehri klavyelerinden geliştirebilmelerini sağlayacak.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın