Görüş Bildir
Haberler
Meral Akşener'den Latif Erdoğan Hakkında Suç Duyurusu

Meral Akşener'den Latif Erdoğan Hakkında Suç Duyurusu

ATKN
15.05.2015 - 16:27
İçeriğin Devamı Aşağıda

Meral Akşener, Latif Erdoğan ve iddianın konuşulduğu program sunucusu ile televizyonun genel yayın yönetmeni hakkında 'iftira', 'şantaj' ve 'hakaret' iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu. 

Ne olmuştu?

A Haber’de yayınlanan Gece Ajansı adlı programda konuşan Mehmet Barlas'ın oğlu Cemil Barlas’ın “Onun da kaseti mi var nesi var, nasıl ele geçirdiler” demesi üzerine Yeni Akit'ten Latif Erdoğan, “Cemil Bey’in dediği çok önemli. O kaseti olan birisidir ve şu an esaret altındadır' demişti.

Erdoğan, “Kaset nerede” sorusu üzerine ise “Kaset… biliyor da, paralelcilerin elinde bir kadın için hiç de yakışmayacak kasetler var. Dolayısıyla o artık bir esire durumundadır. Ne derlerse yaptırırlar. Samanyolu’na da çıkar, hatta minarede röportaj yapacağız derlerse oraya da çıkar. Şu an acınacak halde. Bu kesin… Bunu ben bilgi olarak söylüyorum” ifadelerini kullanmıştı.

'Müslüman görünümlü münafıklar!'

Akşener ise iddialarla ilgili sert bir yanıt vererek şunları söylemişti:

'Havuz medyasındaki bu iftiralardan yeni haberim oldu. Avukatımla görüştüm, mahkemeye vereceğim fakat çok sinirliyim, çok kırgınım, çok üzgünüm o yüzden fazla birşey söylemek istemiyorum. Ben çok zor günlerden geçmişken böyle çirkin iftiralarla karşı karşıya kalmadım. Bunlar Müslüman görünümlü münafıklar!'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0