Menajerimi Ara 18. Bölüm Fragmanı

0PAYLAŞIM

Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda; Ajansta yılbaşı telaşı var. Kıraç'ı yılbaşı hediyeleri arasında bekleyen büyük bir sürpriz var. Dicle ise yeni reklam filmi teklifiyle şaşkına uğrarken yılbaşı partisinde Barış ile daha da yakınlaşıyor.  İşte Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı...

Menajerimi Ara Fragman

Menajerimi Ara Son Bölüm Özeti

Mayda’nın Erhan Yazıcıoğlu'nu Ego'ya gelmesini istemesi Ego Ajans menajerlerini zor durumda bırakır. Feris’in yapacağı hamleler her şeyi daha da karmaşıklaştırır. Çınar, oyuncusu Hayrettin'i magazincilerin dilinden kurtarmak için çeşitli yollar ararken bir yandan iş ve aşk arasında bir seçim yapmak zorundadır.

Barış ve Dicle arasında başlayan oyun iki taraf için de büyük gelişmelere sebep olur. Feris’in, Emir'i Dicle'nin temsil etmesini istemesi Emir'i de Dicle'yi de heyecanlandırır. Bu karar ise herkes için yeni bir dönemin başlangıcıdır.
Kıraç ve Serkan arasında geçmişin gizemli sır perdesi aralanırken bu durum Kıraç’ı büyük bir çıkmaza sokar. Mayda’nın Dicle’nin babası ile ilgili öğrendikleri ise merak konusudur.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir